Prázdninový tip:  Zoo Jihlava - místo, kde to mám moc ráda
Foto: autorka

Prázdninový tip: Zoo Jihlava - místo, kde to mám moc ráda

23. 7. 2019

motýlci, broučci- ZOO Jihlavaplameňácimedvěd malajský foceno v ZOO Jihlava

Pravidelně každý rok jezdím do Jihlavy do ZOO, tato zahrada mě uchvátila, je tam spousta nádherných zvířat, mají vše pěkně upravené, různé altánky k odpočinku, restaurace, bufet, prodejny se suvenýry, jsou tam surikaty, irbis, medvěd malajský, hadi, plazi, pelikáni, žirafy, ryby, motýlci, hrošík, zebry, opičky, no, prostě mnoho druhů zvířat. Od května jsou tam pořádány ukázky letu dravců, prostě ZOO- RELAX.

Prázdninový tip
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Do Jihlavy se asi nedostanu, ale moc se mi líbí ta úvodní fotka.
Hana Práglová
Tady jsem ještě nebyla.Asi to budu muset napravit..
Hana Práglová
Tady jsem ještě nebyla.Asi to budu muset napravit..
Marie Novotná
Také vyžití pro děti. Dětské prolézačky, velká skluzavka, autíčka a jiné. Stalo se téměř tradicí, že si rodiče s detmi mohou vstoupit do vyběhu koziček a i malé deti je krmí z ruky. A divat se žirafám přímo z očí do očí je také moc hezké. Škoda, že jednoho,, krasavce'' někdo otrávil. Asi to nebyl moc dobrý nápad nechat mezi zvířaty a návštěvníky tak úzkou uličku.
Naděžda Špásová
Zoo to bude asi hezké, naposledy jsem byla nedávno v ZOO Lipsko, což mi vystačí na hodně dlouho. Zoologické zahrady moc nemusím, ale váš tip určitě někdo využije.
Zuzana Pivcová
Zoo v Jihlavě bohužel neznám, musí mi stačit dosažitelná Praha a v létě Tábor a Hluboká. Mám ráda, když se prostředí v zoo co nejvíce podobá přirozenému a umožňuje zvířátkům spokojený život.
Dana Puchalská
Do ZOO už roky nechodím. Dříve to bývalo často.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%