Cesta z města a zpátky
Foto: autorka

Cesta z města a zpátky

25. 7. 2019

Je sobota 20.7. 2019 a my se chystáme na cestu do mé rodné vesnice Vroutku k mé setře. Tedy ono je to úředně město, ale pro mě to bude pořád vesnice. Vždycky jezdíme na jaře nebo na podzim, poprvé za spoustu let podnikáme tuto cestu uprostřed léta. Pokaždé, když touhle trasou jedeme, nadávám na zabírání zemědělské půdy na stavbu továren. Počínaje výjezdem z Ústí nad Labem a konče za Podbořany, je jich docela dost.

O to větší bylo moje překvapení, když jsme jeli kolem polí s obilím, která tvořila s modrou oblohou a sem tam zelenou trávou krásnou směsici barev. Samozřejmě, že jsem neodolala a musela jsem fotit. Téměř všechny fotky jsou foceny za jízdy, protože jsme spěchali, jen na zpáteční cestě jsme se zastavili u slunečnicového pole.

Proto jsem zvolila výše uvedený název, je to zkrátka cesta z města a cesta do města. Sice jsem váhala, jestli to vůbec bude někoho zajímat, ale mám z těch fotek radost, tak to risknu.

Pohodové a pokud možno vlahé léto všem!

příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Beáta Hvizdošová
Naďo, pekných fotiek nie je nikdy dosť. ******
Alena Tollarová
Za tak krásného dne se těžko odolává vábení krásné přírody. Taky se někdy pokouším fotit za jízdy, ale většinou se mi fotky nelíbí a doma je zklamaně házím do koše. Třeba se mi někdy taky zadaří.
Dagmar Bartušková
Naďo, riskla jsi to a povedlo se . Změna je život, a Ty máš z toho krásné fotky. :-)
Naděžda Špásová
Moc děkuji za slova chvály. Víte, že si toho fakt vážím. Sama jsem netušila, že se za jízdy dají udělat slušné fotky. :-)
Soňa Prachfeldová
Riskla jsi správně Naděnko, zařadila jsi si s fotkama na jedničku s 5.
Marcela Pivcová
Fotky jsou moc pěkné, nejvíc mne zaujaly ty se stromy, mraky, slunečnicemi a bodláky (u kterých ale nevím, jak se správně jmenují).
Helena Votíková
Naďo máš to moc pěkné. Moc se mi líbí fotka bodláků a jako "křoví" slunečnice (1503. A tak z legrace si tu říkám: Ta holka bude mít hezký fotky i kdyby jela na traktoru... Krásné léto.
Elena Valeriánová
Cesta z města a zpátky je bezva název, to se ti povedlo. Vybírám si fotky bez sloupů a hlavně slunečnice, ty mám moc ráda. Na fotkách jsou z nich parádnice. U nás slunečnicová pole nemáme.
Jana Šenbergerová
Naďo, byla by velká škoda nerisknout to. Vrcholné léto na tvých fotografiích je ještě vrcholnější. :-)
Zuzana Pivcová
Musím se trochu usmát, jen kvůli názvu, protože já když jdu tady v jižních Čechách do města a zpět, tak mám úplně jiné výhledy. Jsem ráda, žes mohla zachytit už i trochu zeleně.

Zpět na homepage Zpět na článek

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl: Jak využít QR čtečku v mobilu

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.