Babí léto v pohybu 2019
Módní přehlídka portálu i60 na Píscké bráně

Babí léto v pohybu 2019

11. 8. 2019

Fresh senior již po páté zve všechny seniory na Babí léto v pohybu, které se koná ve dnech 23.  -  27. září 2019 ve Villa Pellé a na Písecké bráně.

Bohatý a pestrý program, který vznikl i díky finanční podpoře MČ Prahy 6, je určen všem, kteří s vyšším věkem nerezignovali na přirozený pohyb a zajímají je užitečné informace týkající se zdraví a správného životního stylu.

Zájemce z řad seniorů čeká tradiční Gymnastika zraku, pomocí které lze zlepšit nejen ostření očí, ale dokonce i celkové vidění. Není to jediný smysl, kterému se v programu věnuje pozornost, dalším je sluch. Přednáška Dar sluchu otevře, pro mnohé tabuizované, téma sluchadel a implantátů. Ukáže, že moderní doba nabízí jednoduché, a hlavně nenápadné řešení pro všechny, kteří se potýkají se ztrátou sluchu.

Módní přehlídka Fresh fashion, kterou opět připravila Elen Zajíčková ve spolupráci s portálem i60.cz, představí originálním pojetím současné módní trendy pro starší a pokročilé. Chybět nebudou ani tipy, kde se dají předváděné modely koupit.

Středeční dopoledne bude patřit odborníkům z Ústřední vojenské nemocnice, kteří rádi poradí s řešením mnohých zdravotních komplikací a upozorní na důležitost prevence, kterou by nikdo neměl podceňovat.

Velký zájem je každoročně také o pohybové aktivity. Kromě tak potřebného Cvičení pro zdravá záda, jsme připravili také vycházku s průvodkyní malebnou krajinou přes Kozí hřbety, kolem Únětického potoka s cílem u Únětického pivovaru.

Věříme, že zájem o program Babího léta v pohybu ani v tomto roce nepoleví. Aby byla akce dostupná pro každého, bude opět vstupné pro seniory zdarma.

Tento projekt je v letošním roce zařazen do oficiálního programu Měsíce zdravé šestky, kterou chce vyhlašovatel, Městská část Praha 6, oslavit a podpořit zdravý životní styl na Praze 6.

Celý program najdete zde.

móda
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Steinbergerová
Zdravim i60 , jsem nová členka a chtěla bych se přihlásit na setkání LITOMĚŘICE 2020
Libuše Heulerová
Doufám, že mi to vyjde, ráda se přijedu taky podívat a jak píše Věrka zavzpomínat. Loni jsme si to bezva užili.
Hana Čadová
Zajímavé akce. Určitě přijdu!
Věra Ježková
Ráda se přijdu podívat a zavzpomínat.
Jarmila Komberec Jakubcová
Moc ráda bych přehlídku viděla, jsem bohužel v té době na Ischii.
Helena Votíková
Na přehlīdku se moc ráda přijdu podívat.
ivana kosťunová
Budu-li moci, přijedu na módní přehlídku.
Alena Tollarová
Zrovna ve čtvrtek jsem si Píseckou bránou prošla a vzpomínala na loňskou přehlídku.
Dana Puchalská
Těším se. Loni jsem nemohla, snad si to vynahradím letos.
Jitka Hašková
Výborně. Už se těším. Je nutné se přihlásit?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%