Babí léto v pohybu 2019
Módní přehlídka portálu i60 na Píscké bráně

Babí léto v pohybu 2019

11. 8. 2019

Fresh senior již po páté zve všechny seniory na Babí léto v pohybu, které se koná ve dnech 23.  -  27. září 2019 ve Villa Pellé a na Písecké bráně.

Bohatý a pestrý program, který vznikl i díky finanční podpoře MČ Prahy 6, je určen všem, kteří s vyšším věkem nerezignovali na přirozený pohyb a zajímají je užitečné informace týkající se zdraví a správného životního stylu.

Zájemce z řad seniorů čeká tradiční Gymnastika zraku, pomocí které lze zlepšit nejen ostření očí, ale dokonce i celkové vidění. Není to jediný smysl, kterému se v programu věnuje pozornost, dalším je sluch. Přednáška Dar sluchu otevře, pro mnohé tabuizované, téma sluchadel a implantátů. Ukáže, že moderní doba nabízí jednoduché, a hlavně nenápadné řešení pro všechny, kteří se potýkají se ztrátou sluchu.

Módní přehlídka Fresh fashion, kterou opět připravila Elen Zajíčková ve spolupráci s portálem i60.cz, představí originálním pojetím současné módní trendy pro starší a pokročilé. Chybět nebudou ani tipy, kde se dají předváděné modely koupit.

Středeční dopoledne bude patřit odborníkům z Ústřední vojenské nemocnice, kteří rádi poradí s řešením mnohých zdravotních komplikací a upozorní na důležitost prevence, kterou by nikdo neměl podceňovat.

Velký zájem je každoročně také o pohybové aktivity. Kromě tak potřebného Cvičení pro zdravá záda, jsme připravili také vycházku s průvodkyní malebnou krajinou přes Kozí hřbety, kolem Únětického potoka s cílem u Únětického pivovaru.

Věříme, že zájem o program Babího léta v pohybu ani v tomto roce nepoleví. Aby byla akce dostupná pro každého, bude opět vstupné pro seniory zdarma.

Tento projekt je v letošním roce zařazen do oficiálního programu Měsíce zdravé šestky, kterou chce vyhlašovatel, Městská část Praha 6, oslavit a podpořit zdravý životní styl na Praze 6.

Celý program najdete zde.

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Steinbergerová
Zdravim i60 , jsem nová členka a chtěla bych se přihlásit na setkání LITOMĚŘICE 2020
Libuše Heulerová
Doufám, že mi to vyjde, ráda se přijedu taky podívat a jak píše Věrka zavzpomínat. Loni jsme si to bezva užili.
Hana Čadová
Zajímavé akce. Určitě přijdu!
Věra Ježková
Ráda se přijdu podívat a zavzpomínat.
Jarmila Komberec Jakubcová
Moc ráda bych přehlídku viděla, jsem bohužel v té době na Ischii.
Helena Votíková
Na přehlīdku se moc ráda přijdu podívat.
ivana kosťunová
Budu-li moci, přijedu na módní přehlídku.
Alena Tollarová
Zrovna ve čtvrtek jsem si Píseckou bránou prošla a vzpomínala na loňskou přehlídku.
Dana Puchalská
Těším se. Loni jsem nemohla, snad si to vynahradím letos.
Jitka Hašková
Výborně. Už se těším. Je nutné se přihlásit?