Do stovky: Zahrádky
Foto: autor

Do stovky: Zahrádky

20. 8. 2019

Konečně jsem zase o kousek pohnul s akcí „Do stovky“. Na poslední chvíli, volný den, díky zrušenému plánovanému programu. Oblíknul jsem se do tuláckého, batoh, pár náhradních hader, foťáky, tatranku a pití.
Neváhal jsem a razil do Zahrádek, sice je to z ruky, ale mám v okolí ještě pár míst, na která jsem se dlouho chystal. Trasa tentokrát trochu „bludička“, plánované neznačené cesty jsem těžko hledal, pravděpodobně jsem samou radostí koukal po kraji a nehlídal, kudy jít. A taky některé cesty, málo používané, pomalu v terénu mizí. Díky bludišťákování, jsem odšlapal
o něco víc, než jsem původně chtěl, ale co.... namažu nohy francovkou a bude dobře.
V tom kraji pod Vlhoštěm je všechno, ...sem tam pole, hodně lesa, kopce, potoky, údolí, rybníky... a kupodivu spousta zajímavých cílů. Taková mírná krása, co se nevnucuje.

Soutěž Do stovky
Autor: Mirek Hahn
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Díky filmu Hastrman už vím, že tam ti filmaři jsou asi pečení vaření...
Hana Rypáčková
Hledala jsem na mapě, kde to vůbec je. Tak nevíc jsem přiblížila v Úštěku a v České Lípě. Vypracované profíkem...
Soňa Prachfeldová
Tolikrát Zahrádkami projíždím a teď tedy zírám. Super fotky i text.
Dana Kolářová
Pěkné.
Alena Vávrová
Mirku, díky, díky, že jsi mne vzal tímto svým počinem po letech znovu na výlet do míst, která jsem sice neobešla jako ty "jedním vrzem", ale která znám ještě z dob raného i pozdějšího mládí. Něco z prázdnin na chatě u rybníka poblíž toho mostku, něco pěšky s KČT, něco na kole ještě před lety s mužem....Moc krásně jsi to zdokumentoval, palcuji!
Mirek Hahn
Pardon, moje chyba. Zahrádky (zámek Zahrádky) u Č.Lípy. Ostatní místa jsou v okolí.
Marcela Pivcová
Zajímavé! Krásná místa i fotky - jen bohužel nevím, kam je v naší zemi umístit.
Eva Krausová
Ráda takto "cestují" zde na Íčku. Dozvím se tak o místech, kde jsem ještě nebyla. Díky :-)
Věra Lišková
Pro mne neznámá místa, nejvíc se mi líbí fotka s lipovou alejí.
Mirek Hahn
No...., když já jsem pohříchu velmi nesoutěživý. Přeji ta místa na bedně spíš ostatním.... Ale moc se mi líbí akce "Do stovky", podle mne obdivuhodný nápad a počin, ...je to skoro pro každého a z téhle databáze výletů se dá získávat inspirace a povědomí o dalších zajímavých místech.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

14%