Soutěž o italské šperky Berman creazioni
FOTO: Berman creazioni

Soutěž o italské šperky Berman creazioni

1. 10. 2019

V průběhu prázdnin mohli čtenáři soutěžit o italské šperky Berman creazioni. Podmínkou soutěže bylo navštívit prodejní stánek v OC Smíchov. Nyní mají možnost soutěžit o šperky i mimopražští čtenáři.

Mezi výrobky BERMAN creazioni se dají najít šperky výrazné, barevné, ale také velmi jemné, decentní. Jsou vyráběny ručně v rodinné firmě v italském Turíně. Vznikají tam od roku 1995 a nyní vstoupily na český trh. Nejčastější inspirací je pro jejich návrháře téma cestování. V propojení keramiky, stříbra a dalších materiálů se jejich tvůrci snaží spojit vjemy z různých kultur a částí světa. Zkrátka, jsou to šperky neobvyklé, v České republice zatím nepříliš rozšířené. Šperky, které dávají světu najevo, jaká jejich nositelka je.

BERMAN creazioni nyní otevřel nový e-shop na adrese eshop.rozjasnetesesnami.cz. To je příležitost, jak se nejen seznámit se sortimentem, ale například také popřemýšlet z pohodlí domova o pěkném vánočním dárku.

Pokud chcete udělat sobě nebo svým blízkým radost nákupem na e-shopu BERMAN creazioni, připravili jsme pro čtenářky i60.cz speciální slevu 15%, pokud na e-shopu zadáte slevový kód i6015. Slevový kód bude platný do 31.10.2019.

O šperky si však můžete nyní i zasoutěžit. Novou soutěž, kterou spouštíme na Mezinárodní den seniorů, najdete na tomto místě.

 

 

 

soutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.2 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Kuželková
Také pokouším štěstí - uvidíme,jestli sedne na ...hihi
Miluše Hasenohrlová
Šperky jsou nádherné.Také jsem se zapojila do soutěže.
Anna Potůčková
Také jsem tuto soutěž nyní zkusila.
Jana Šenbergerová
Některé se mi líbí. Také jsem to zkusila.
ivana kosťunová
Už jsem si tipla
Alena Tollarová
Přestože jsem mimopražská, nedělalo mi potíže do Prahy zajet a obchod navštívit, a to jako první návštěvník z tohoto portálu. Vyhrát také mohl každý, stačilo si správnou odpověď zjistit nebo si zkrátka tipnout. Na mě se štětí neusmálo, a tak to zkusím podruhé.
Eva Holbová
Krásne šperky,vedela by som si vybrať
Jitka Hašková
Zajímavá soutěž.

Zpět na homepage Zpět na článek