Velká anketa portálu i60.cz: 
30 otázek k 30. výročí revoluce
Ilustrační foto: pixabay.com

Velká anketa portálu i60.cz:
30 otázek k 30. výročí revoluce

18. 10. 2019

Sametová revoluce v roce 1989 byla přelomem pro každého z nás. Vyjádřete svůj názor na to, co uplynulých třicet let přineslo vám i celé společnosti.

V otázkách se můžete zamyslet nad tím, zda ve vybraných oblastech je situace lepší či horší než byla před listopadem 1989. S celkovými výsledky ankety vás seznámíme 17. listopadu. Deset vylosovaných čtenářů dostane dárek od redakce i60.cz, což jim oznámíme na email uvedený v úvodu ankety.  

Anketu najdete na tomto místě: Průzkum i60.cz o vývoji ve společnosti po roce 1989.

politika
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
vyplněno a odesláno
Marie Doušová
Vyplněno ,ale dost zjednodušené vidění doby.
Marie Seitlová
Vyplněno, odesláno.
Olga Štolbová
Vyplnila, ale … před třiceti lety jsem pracovala, teď jsem v úplně jiné situaci. Ale v pohodě. ♥
Hana Rypáčková
Vyplnila, ale je to černobílé, jasně , jak jinak anketu zjednodušit. Kdo jiný může srovnávat než my.
Hana Práglová
Také jsem chtéla cyplnit.Nešel mi vvemsil.adt.zavináč,tak jsrm se dál hedostala.Kde je chyba,...
ivana kosťunová
Vyplněno. Ani jsem si neuvědomovala, kolik se toho změnilo k lepšímu. Ale postrádala jsem v dotazníku otázky týkající se dostupnosti a možnosti zaměstnání. To je dle mého názoru důležitý faktor.
Zuzana Pivcová
Nápodobně.
Soňa Prachfeldová
Vyplněno
Jarmila Komberec Jakubcová
Také vyplnila a odeslala

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.