Kdo zvítězil ve fotosoutěži a tipovačce? Tady jsou výsledky
Ilustrační fotografie: Elena Valeriánová

Kdo zvítězil ve fotosoutěži a tipovačce? Tady jsou výsledky

3. 11. 2019

Známe vítěze dvou posledních soutěží - tenisové tipovačky a fotosoutěže o nejlepší reportážní fotografie. Kdo nakonec získá ceny od redakce - flashdisky a cestovní tašky?

Tenisová tipovačka byla napínavá až do finále. Uhádnout výsledky zápasů - stavy jednotlivých setů, počty gamů či nastřílených es - nebylo rozhodně jednoduché. Zvláště ženský tenis je nevyzpytatelný, hlavně tím, jak je vyrovnaný, a tak se často stane, že favoritka nestačí na tenistku, která je na světovém tenisovém žebříčku o řadu pozic níže. 

Ačkoliv Česká republika měla na Turnaji mistryň nejvíce hráček, nakonec, bohužel, žádná z nich až na vrchol nedokráčela. Nejblíže měla k zisku trofeje deblistka Barbora Strýcová, která však nakonec s tchajwanskou parťačkou finálový zápas prohrála s dvojicí Babosová, Mladenovičová. Ve dvouhře se nejdál dostala Karolína Plíšková, a to až do semifinále, kde zůstala na raketě pozdější vítězky Ashleigh Bartyové.

A kdo nakonec tipovačku vyhrál?

Vítězkou se stala paní Anna Čípová, která získala celkem 68 bdů. K triumfu v soutěži ji pomohl tip na celkovou vítězku, Australanku Bartyovou, díky čemuž získala 10 bodů a vyhoupla se do čela soutěže. Společně s ní získá cenu pro vítěze - flashdisk - také paní Lenka Měkotová, která dosáhla 66 bodů. Oběma dámám gratulujeme! A děkujeme i všem ostatním soutěžícím, že vydrželi tipovat až do posledního kola.

Fotosoutěž o nejlepší reportáž
Napínavé to bylo i v naší fotosoutěži, která tentokrát byla na téma "Reportáž". Úkolem bylo nasnímat tři fotografie, zachycující nějakou akci či událost. Ačkoliv se ze začátku zdálo, že zadání soutěže je poměrně těžké, v soutěži se nakonec objevila celá řada zajímavých reportáží, zachycujících například přehlídku historických vozidel, požár na vesnici, nejrůzější lidové slavnosti a poutě, ale dokonce i pohřeb Mistra Karla Gotta. Ovšem i tentokrát se našli soutěžící, kteří nesplnili zákaldní podmínky soutěže, tedy neuvedli, kde a kdy byla reportáž focena. Proto jsme mnohé reportážní fotografie ani nemohli hodnotit.

Nakonec jsme vybrali tyto tři série reportážních snímků:

 

Irena Stollová - Plavba na voru

vor1.jpg

vor.jpg

vor2.jpg

 

Šárka Nováková - Folklor bez hranic

DSC-0995m.jpg

DSC-0057m.jpg

DSC-0081m.jpg

 

Bob Gajdoš - Poprvé ve škole

2.9.2019-Poprve-ve-skole-01.jpg

2.9.2019-Poprve-ve-skole-03.jpg

2.9.2019-Poprve-ve-skole-02.jpg

 

Autorům vítězných fotosérií gratulujeme a posíláme ceny - cestovní tašky Deuter Escape. A opět děkujeme všem čtenářům, kteří do fotosoutěže vyslali své snímky.

Kdo nevyhrál dnes, může se o štěstí pokoušet v dalších našich soutěích. Jen pro informaci - o dva týdny ještě prodlužujeme produktovou soutěž o šperky Bermn Creazioni. Pokud máte rádi vědomostní soutěže, můžete zkusit náš kvíz, který najdete na tomto místě. Každý týden losujeme z úspěšných soutěžících jednoho vítěze, kterému posíláme knižní cenu. Tentokrát měl při losování štěstí pan Jiří Hudeček. Gratulujeme!

A už brzy spustíme novou literární soutěž Takže sledujte dění na portále i60, určitě se to vyplatí. Tahle země není jenom pro mladé!

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Stollová
Děkuji za gratulace k nečekanému vítězství ve fotosoutěži a blahopřeji dalším autorům vítězných fotoreportáží!
Anna Čípová
Gratuluji autorům vítězných fotoreportáží. Děkuji redakci za tipovačku, Výsledek byl pro mne velkým překvapením. Přátelé, děkuji za gratulace.
Marie Měchurová
Vybrali jste moc dobře !!
Dana Kolářová
Gratuluji výhercům.
Libor Farský
Téma reportáže bylo bezvadné!
Šárka Nováková
Děkuji za gratulace a ostatním vítězům blahopřeji.
Libuše Heulerová
Velká gratulace výhercům fotosoutěže!!! Aničko a Leni, jste prostě šikovný, máte správný odhad!!! Gratulace i ode mně!!!
Jana Šenbergerová
Známým i zatím neznámým vítězům gratuluji a těším se na jejich další počiny na íčku.
Věra Ježková
Blahopřeji vítězům.
Zdenka Jírová
Vítězům gratuluji a děkuji za krásné fotografie. Moc se povedly.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu