Pohled z okna, aneb - paneláky jsou také fotogenické...
Foto: autorka

Pohled z okna, aneb - paneláky jsou také fotogenické...

20. 11. 2019

Mnohokrát jsem vám chtěla ukázat, jaké pohledy se mi z mých oken naskýtají, ale ty paneláky v záběru mne vždy odradily. Teprve dnes, kdy jsem viděla Nadiny fotky u jejího článku, jsem se rozhodla, jít do toho. Bohužel skoro všechny fotky jsou poznamenány deštěm a i mlhou, ale když už jsem se oblékla, abych u otevřených oken nemrzla, fotím...Pohled na sídliště je z balkonu, pohled do luk a lesa je z chodby. Ten se mi naskýtá vždy, když se vracím domů. Mnohokrát se stalo, že lidé, přicházející do našeho patra, tento nádherný pohled obdivují, skoro každý si neodpustí fotku. No, a když je sluníčko, to je teprve krása... Také jsem odběhla do deště vyfotit to moje krmítko, sýkorka tam hodovala, ale nechtěla jsem ji vyplašit, tak foceno z dálky. Fotky od rybníku jsou ze včerejšího dne, kdy trochu svítilo sluníčko... Tak se se mnou prosím trochu porozhlédněte z tepla mého bytečku, kávu a švestkový koláč posílám..

 

                                           Prší, prší, vítr fouká,

                                           Bertice se z okna kouká,

                                           Ještěd leze za mráček,

                                           honem vezme foťáček.

                                           Nežli cvaknout postačí,

                                           už se celý zamračí,

 

 

Bertice

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Seitlová
Evi, na to že bydlíš v paneláku máš pěkný výhled. Za pěkného počasí pohled na Ještěd musí být super. Máš krásné fotky, zrcadlení je moc pěkné.
ivana kosťunová
Možná jsou, ale já to nevidím. není nad zelenou louku plnou květin
Lenka Hudečková
Evi pěkné a taky se mi líbí, že je Naďa pro nás inspirativní svým focení...
Hana Šimková
Evičko závidím .Já mám pohled do zdi a jenom na cípeček oblohy.Pokud ale můžu vyjít ven, tak mi to nevadí.
Jitka Hašková
Krásný výhled. Ten na Ještěd má stejný moje kamarádka, která bydlí v Liberci na sídlišti ve Vesci.
Elena Valeriánová
Evo, mně se líbí, že i v deštivém dni vídíš svět hezky optimisticky. Máš krásné výhledy. Jen ten koláč s kávou nedorazil, zřejmě cestoval přes Polsko a někdo ho cestou snědl :-(
Dana Puchalská
Parádní fotky a báseň taky.
Hana Nováková
Evo, krásný pohled z okna, to se musí pít kávička.
Jana Šenbergerová
Bez mraků je nebe nudné, i když nahé, přesto cudné. S mraky přijdou obrazy, které se v nich odrazí. Leccos je v nich vidět, netřeba se stydět. Pěkně ses z paneláku rozhlédla, docela daleko dohlédla. A když výhled nestačí, vyběhnout ven postačí. :-)
Naděžda Špásová
Evi, máš krásný výhled, fotky jsou moc pěkné. Já bych dneska nevyfotila ani prd, zase tu máme deku. Rýmovačka je super, tak koukej fotit víc. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.