Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60
Ilustrační fotografie: Hana Polednová a Zuzana Pivcová

Soutěž: Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60

5. 12. 2019

Konec roku se blíží, ale my ještě nekončíme. Vyhlašujeme poslední letošní "literární" soutěž, jejímž tématem je: "Můj nejsilnější letošní zážitek s portálem i60".

Co se vám letos nejvíce líbilo na portále i60? Jaká akce vás nejvíce zaujala? Byl to například některý ze srazů Íčkařů? Nebo některá z besed ve Skautském institutu? Byla vaším nejsilnějším zážitkem některá z našich módních přehlídek nebo výstava fotografií v Jeseníku? Anebo vás oslovil konkrétní článek, rozhovor či blog, který jste si přečetli na portále i60? Napište, jaký byl váš nejsilnější zážitek s portálem i60 v letošním roce.

Vaše příspěvky tentokrát nejsou svázány žádnými pravidly, můžete vyslat do soutěže příběh, glosu, fotoreportáž na dané téma. Posuzovat budeme zejména zpracování textu a samozřejmě nás zajímá obsah, abychom věděli, co se vám na i60 libí, ale i nelíbí.

Soutěž potrvá do 30.12.2019 a vítěze vyhlásíme na Silvestra. Autory tří nejpovedenějších zážitků odměníme kosmetickými dárky. 

 

Soutěž Můj zážitek s i60 2019
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ladislav Vesecký
Ale pozor, nesmíte být kritičtí, jinak ztrácíte šanci na jakoukoli výhru.
Jarmila Komberec Jakubcová
Akce Kořenov byla super. Napíší nějaké povídání.
Dana Kolářová
Ať se daří.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.