Tunika. Nejlepší přítelkyně pro plnoštíhlé ženy
Ilustrační foto: ingimage.com a Instagram

Tunika. Nejlepší přítelkyně pro plnoštíhlé ženy

19. 1. 2020

Kdo má v šatníku volné haleny zvané tuniky, zpravidla neříká, že nemá co na sebe. Kdo se s nimi skamarádí, přestane se trápit, že má nějaké to kilo navíc. Sluší ženám s plnými tvary i těm hodně silným a dá se v nich jít kamkoli.

To je jen několik důvodů, proč by volné haleny neměly chybět ve skříních žen vyššího věku i žen poněkud kypřejších. Další důvody?

Pohodlnost. Dá se v nich strávit celý den, aniž by škrtily, škrábaly, zařezávaly se, zkrátka dělaly všechny ty nepříjemnosti, které těsné oblečení ženám plných tvarů často dělá.

Velká variabilita. Jednoduchá černá tunika z kvalitního materiálu se dá nosit přes den k úzkým kalhotám a sportovním botám stejně jako se dá vzít na slavnostnější událost s kalhotami třeba sametovými a zlatými lodičkami.

Pestrost barev. Ženy, které nejsou vyznavačkami minimalistického stylu, se právě na tunikách mohou vyřádit. Není třeba podléhat strachu, že pestré barvy a vzory rozšiřují. U rozevlátých halen je to jedno, ty prostě mají být volné a rozevláté, a co se pod nimi skrývá, může být každému jedno. Ony jsou totiž tak rozevláté, že to stejně vidět není. Tak proč si právě na nich nedopřát výrazné barvy a potisky.

Tady je malá inspirace, že i pro ženy plnoštíhlé i docela dost objemné pěkné oblečení existuje.

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Tuniky se mi líbí celý život. Vždy jsem aspoň jednu měla, nezávisle na tom, v jakém stavu byla moje postava. Plnoštíhlá jsem byla jen přechodně. (Tu blízátkovou – č. 2 – bych nemusela.)
Dana Puchalská
Moc krásné modely. A pro mně fakt veliká inspirace. Děkuji. Vybrala bych si.

Zpět na homepage Zpět na článek