Jak si zlepšit náladu
Foto: autorka

Jak si zlepšit náladu

25. 2. 2020

Šedivé deštivé nedělní odpoledne. Čím si zlepšit náladu?

Zkusím si uvařit bylinný „Čaj pro dobrou náladu“. Ten jsem dostala k Vánocům a dosud neochutnala.
V kuchyňské skříňce je zarovnaný dalšími krabičkami a dózičkami, přece nebudu zbytečně všechno vytahovat!  Sáhnu šikovně dozadu… a už na mne letí papírové krabičky a také plechovka s čajem Rooibos, za letu se otvírá, nasypáno rázem po celém okolí.


To se lehce uklidí – smetám z linky droboučké částečky širokým rukávem do dřezu a splachuji vodou z kohoutku. Bohužel smetu i připravený hrníček, který se rozbije  na kusy. Leknu se, namočím si  celý rukáv. Jdu se převléci do něčeho suchého.

Uklidím linku, podlahu, kuchyňskou skříňku. Tedy – nebylo by bývalo lepší dát si panáka?

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Faldynová
Minulý týden jsem uchopila sklenici se strouhankou za nezavřené víko. Kde nebyla strouhanka, tam byly střepy. Taky jsem si báječně zauklízela! Střepy jsem vymetala snad týden. Vždycky odněkud vykoukl ten poslední...
Irena Mertová
Ještě jednou děkuji :-)
Martina Růžičková
To musela být pořádná paseka! Ale zase by bez ní nevznikl tento vtipný článek... :-)
Zdenka Soukupová
Ireno, tak Vám přeju, aby se žádná další "pohroma" nevyskytla. A toho panáka si dejte jako prevenci. Já bych při událostech, které mě pronásledují od podzimu, musela vypít alespoň litr na ex. Tak třeba: rozbité automatické otevírání dveří od garáže a vrat; rozbitá pračka, protékající odpady u dvou sprch, rozbitý zámek u vchodových dveří, píchlé kolo u dceřina auta (s fungl novou zimní pneumatikou) a ukradené stěrače; a ty drobnější věci ani nepíšu. A při tom jsem tak hodný člověk!!! :-)
Irena Mertová
:-) :-) :-) Jitko, čaj už jsem si pak neuvařila, zanadávala a šla napsat článek. Aničko, já nevyhraji, i kdybych šlápla do h.... Mimochodem, uprostřed ranní hygieny nám dnes přestala téci voda, radši jdu pryč..
Anna Potůčková
Možná to chtělo i vsadit sportku, neboť střepy přinášejí štěstí!
Jitka Hašková
Hlavně, že jsi se tomu zasmála a nebrečela nad tím.
Soňa Prachfeldová
Ano také znám, kdybych to chtěla zahrát, tak se mi to nepovede. Kolik jsem už rozbila skleniček talirků, to bych musela mít štěstí navěky.
Oldřich Čepelka
Stručné a jasné :-) Mně se taky jednou stalo, že jsem "šikovně sáhl dozadu". Ale to by bylo na celý článek...
Eva Mužíková
Ireno, mám ráda krátké příběhy a když v nich nechybí " černý humor", je to skvělé počtení.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...