Zdánlivě obyčejné účesy, které sluší v každém věku
Ilustrační foto: pinterest.com

Zdánlivě obyčejné účesy, které sluší v každém věku

2. 3. 2020

Najít jednoduchý a pohodlný účes, který sluší, je pro ženy vyššího věku obtížné. Tedy, ony samy to často tvrdí. Někdy si však starosti s vlasy způsobují samy. Buďto proto, že odmítají změnu, nebo naopak proto, že udělají změnu příliš radikální.

Ale existuje skupina žen, které nosí účesy zdánlivě jednoduché, někdo by řekl, nezajímavé. Ani dlouhé, ani krátké. Nepoutají pozornost. Nejde o módní trend ani o složitý střih. Přitom jsou slušivé a jejich nositelky zpravidla působí výrazně mladší, než ve skutečnosti jsou.

Jde o účes, na kterém není poznat, jestli dáma byla u kadeřníka včera nebo před dvěma měsíci. Nějaký ten centimetr délky v něm nehraje velkou roli. Vše působí přirozeně, vzdušně.

Není to styl pro ženy, které mají rády účesy pevné, s velkou spotřebou tužidla a laku. Není ani pro ženy, které vyznávají sportovní styl oblékání a milují hodně krátké střihy. Řeč je účesech velmi ženských, které se ovšem hodí k elegantním šatům stejně jako k tričku a džínám.  A je jedno, jestli je jejich nositelkám čtyřicet nebo sedmdesát let.

Tady je malá inspirace, tedy účesy, které jsou vděčné a zároveň věčné.

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Dobrý den,líbí s mi kratší vlasy,ale celý život nosím vlasy dlouhé i ve svém pokročilém věku přes sedmdesát.. Vlasy si pouze umyji a nechám volně uschnout.,žádné přípravky a zábaly na vlasy nepoužívám. https://www.youtube.com/watch?v=5Dkji7PhoT4 Vkládám sem video ze soutěže v r.2018 ,kde jsme soutěžilly čtyři ženy a posuďte pane Hanz Jirak,že zas až tak na čarodějku nevypadám.A pro paní Věru,vrásky sice mám,ale tak obezní nejsem.To ještě může přijít.Heký večer.
Naděžda Špásová
Ještě kdybych ty vlasy na té hlavě měla. V mém případě byl pánbůh dost skoupý.
Marie Doušová
Pěkné podívání, sluší to ženám na foto, ale každý má jiné vlasy, s kterými jen tak něco učesat nejde.Krátké jsou v našem věku nejlepší.
Zdenka Jírová
Líbí se mi všechny. Sama něco podobného nosím.
Soňa Prachfeldová
Pěkné a praktické účesy. Mám ráda mikádo i při mých jemných vlasech
Danka Rotyková
Tak mám stejnou myšlenku jako dámy přede mnou.
Hanz Jirak
jo holky vypadají dobře. krátké vlasy jsou bezva. probudit se vedle čarodějky, která je má do pasu, děs mě jímá.
Věra Halátová
Dobrá rada nad zlato. Znám jen velmi málo žen, které mají přes šedesát a mají krásné husté vlasy. Zase jsou víc vráskaté nebo obézní. Každý má něco.
Dana Hošková
Ano, jsou-li kvalitní a husté vlasy, lze z nich vytvořit krásné účesy. bohužel to není můj případ. :-(
Marie Ženatová
Účesy jsou moc hezké, ne ovšem každá z nás má "dokonalé vlasy"

Zpět na homepage Zpět na článek