Je čas na hádanky - číselná řada
ilustrační foto: pixabay.com

Je čas na hádanky - číselná řada

18. 3. 2020

Je vidět, že vás hádanky baví. Tentokrát jsem jednu našla na serveru Insider. Přijít na logiku této číselné řady chce už trochu nestandardního přemýšlení. 

 

Jaké je další číslo v této řadě: 1, 11, 21, 1211, 111221, 312211, ? 

 

Řešení prozradím další den po zveřejnění po 13 hodině. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Já z toho měla hlavu jako pátrací balón, proto jsem to vzdala. Přiznám se dobrovolně a bez mučení. :-) :-)
ivana kosťunová
Já jsem ani nehádala, nedovedla jsem se na to soustředit, a tedy gratuluji Věře ke správnému výsledku.
Zuzana Pivcová
Někdy jsem takové číselné řady vyřešila, bývaly i na hodnocení iQ, ale včera jsem byla zkrátka mimoňka. Díky. Tušila jsem, že to nemám dobře.
Vladislava Dejmková
Trochu jsem se opozdila, ale správně to. vyřešila Věra. Další číslo vždy vychází z predcházejícího čili z 312211 tj. jedna trojka, jedna jednička, dvě dvojky, dvě jedničky - převedeme na čísla tj. 13112221.
Jana Kollinová
3112221
Zuzana Pivcová
Já zkusím 3132221
Věra Lišková
Po nápovědě to zkusím, 13112221
Vladislava Dejmková
Vidím, že je to dost těžké, tak davám malou nápovědu: jedna jednička, dvě jedničky, jedna dvojka jedna jednička, ...,
Zuzana Pivcová
Trochu jsem se snažila, ale bohužel mi to nemyslí, škoda.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.