Když jde dáma na vycházku aneb Jaký outfit si připravit na dny, kdy bude zase možné vyrazit mezi lidi
Ilustrační foto: Pinterest.com a instagram.com

Když jde dáma na vycházku aneb Jaký outfit si připravit na dny, kdy bude zase možné vyrazit mezi lidi

22. 4. 2020

Boty, které jsou pohodlné a dá se v nich vyrazit na dlouhou procházku. Oblečení, které je slušivé, sportovní a elegantní zároveň. To je styl, který sedí většině zralých žen. Ty, které si ho pustily do života, zpravidla žijí aktivně a netrápí se pochybnostmi, jak přitom vypadají.

Čas trávený doma v nouzovém stavu se dá pojmout i jako příležitost k probrání šatníku. Uvědomění si, které kusy oblečení tam nevyužité visí roky a které nosíme pořád dokola. A je to i příležitost rozmyslet si, jaké těm oblíbeným kouskům pořídíme nové kamarády.

Jestliže totiž žena ráda chodí na procházky do lesa a má dvě oblíbená trička, které si na ně obléká, je pro ni rozhodně lepší, když si pořídí třetí podobné tričko. Takzvaně ho totiž vynosí. A to rozhodně víc, než kdyby si pořídila elegantní sukni, která se jí sice líbí, ale pak o ní bude tři roky říkat: „Pěkná, hm, ale já si ji nemám kam vzít.“

Zejména pro dámy vyššího věku je velkou výhrou, pokud si dokázaly ujasnit, co sedí k jejich životnímu stylu. A protože velká část zralých žen ve věku kolem šedesátky ráda chodí na procházky a kratší či delší výlety, měl by se jejich šatník skládat především z kousků, které se dají využít k těmto příležitostem. Neznamená to však šatník složený z neforemných sportovních kalhot, mikin z laciné teplákoviny a rozšmajdaných bot, o kterých tak rády říkáme: „No jo, jsou už hnusné, vím, ale když ony jsou tak pohodlné, netlačí...“

Kvalitní tenisky, košile, trička, vesty, propínací svetry, džíny, plátěné kalhoty. To jsou kousky, do kterých je dobré zainvestovat, pokud je žena procházkový, výletový typ. Výhodou je, že jde o oblečení, které nevychází z módy, takže takový šatník je možné složit z dražších, tedy kvalitních kusů, protože v nich můžeme na výlet vyrazit klidně i za deset let a stále budou jasně dávat světu najevo, že jejich nositelka je dáma, která se ráda pohybuje a ví, jak na to, aby i při procházce v lese či na výletě vypadala stále dobře.

Tady je malá inspirace, co si připravit na dny, až zase bude možno někam vyrazit.

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Kočandrlová
Proč mají ty ženy vždycky tak velikou tašku??? Jako kdyby se řítily na nákup....Jsem zastánce malých kabelek,co se dají nosit křížem přes tělo,to nejnutnější se tam vejde a hlavně nepřekáží v ničem a snadno se ohlídají.Přemíra bílých kalhot sice vypadá na fotkách zajímavě,ale v praxi? Jednou vzít a bohužel jsou hned pošpiněné,každá skvrnka velmi vynikne.
Josef Borecký
Jo s takovejma babama bych šel i na vycházku. :) Jo Jo .
Zuzana Pivcová
Je to zvláštní, že jsem nad tím doteď nějak nepřemýšlela. Město jsem opustila v polovině března a tady chodím do krámu a odpoledne na procházku střídavě ve dvojích kalhotách, tričku nebo roláku, a když je chladněji, tak ještě navíc v lehké bundě. Na hlavě mám kšiltovku, která decentně kryje mé vlastnoručně ostříhané vlasy. Vlastně mě ani tak nezajímá, v čem budu chodit, jako, zda budu chodit.
Marie Doušová
Moc hezké modely ,určitě bych si vybrala. Dík za inspiraci.
Monika Pokorná
Obrázky líbivé, realita poněkud odlišná.
Věra Ježková
Především takový, do něhož se ještě vejdu, neboť jsem v důsledku omezeného pohybu poněkud přibrala. Bílé kalhoty považuji za velmi nepraktické. Dámám to ale sluší.
Eva Toufarová
Moc pěkné, všechny modely se mně líbí. Něco podobného v šatníku mám, ale určitě podle inspirace jak to dámám sluší něco nového přikoupím.
Jarmila Komberec Jakubcová
Už aby se otevřely obchody s oblečením. Nemám co na sebe, chybí mi boty a kabelka.
Vlasta Rejmanová
Moc hezké, brala bych všechny.
Zdenka Soukupová
Až zase bude možno někam vyrazit.... tak na to se taky těším. Hlavně musí být možno vyrazit do obchodu a něco "šmrncovního" nakoupit. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek