V dnešní době
FOTO: autorka

V dnešní době

28. 4. 2020

„V dnešní době“ je hojně se vyskytující výraz. Slyšíme a čteme stížnosti na dnešní dobu. Vymlouváme se na ni, když něco nestíháme, nemůžeme, neumíme. Protože v dnešní době je to složité. To dříve nebylo. Ale dříve každá doba přece také byla „dnešní“. Každá byla svým způsobem náročná i hezká.

Velká škoda, že ta dnešní doba, kterou aktuálně prožíváme, není tak klidná a bezpečná jako dnešní doba ještě loni. Jako mnohé dřívější „dnešní doby“. Přála bych si, aby se nám všem v dnešní době brzy dařilo lépe.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Dnešní doba už zítra bude včerejší doba :-)
Martina Růžičková
Věro, bezva zamyšlení. Snad bude brzy z této současné "dnešní doby" jen nepříjemná vzpomínka.
Věra Ježková
Děkuji podruhé. :-)
Květuše Pinkasová
Dnešní době a každé budoucí dnešní době přeji aby v ní byli všichni a všechno zdravé...
Soňa Prachfeldová
Dnešní doba, zajímavý výraz, když se nad tím zamyslíme. Také odejde a budeme říkat tehdy, to byla doba jak jsme se báli toho víru. Už aby dnešní doba uplynula a my nastoupili do následné zdravější.
Anna Potůčková
Krátký článek o dnešní době. Když doba je složitá, nemusí být složitý článek. Krátké články mám nejraději. Máme složitou dobu, ale snad přijde doba, která se nám všem bude líbit a budeme více spokojení než nespokojení a v nejistotě co bude dál......
Jitka Hašková
Vždycky lidé říkali "dnešní doba je složitá". Pamatuji to celý život a myslím si, že byly horší časy.
Dana Puchalská
Věrko, každá doba má svoje plusy i mínusy. Ano, i já si občas říkám, že někdy v loni bylo i líp. Určitě víš, co tom myslím. Ale život jde dál a určitě se to zase zklidní.
Jana Šenbergerová
Dnešní doba je pro mě tady a teď. Jinou nemám, proto ji přijímám se vším, co mi přináší. Nemohu napsat, že se mi vždy líbí, ale vždy mi přinese něco užitečného. Přestože řeka vypadá stejně, stále se mění. Podobné je to s životem.
Věra Ježková
Děkuji vám za zajímavé komentáře a hvězdičky. "Carpe diem" jsem neměla na mysli. Borku, nechápu - ani jako vtip.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.