Mokrý výlet
Foto: autorka

Mokrý výlet

22. 5. 2020

"Všechno zlé je k něčemu dobré!“ říká ověřené rčení. Koronavirus obrátil naše životy vzhůru nohama, ale přinesl i něco pozitivního. Najednou jsme opustili hektický styl života a začali vnímat sebe a svět kolem nás. Ze dne na den jsme přišli o možnost cestování a poznávání pro nás dosud neznámých míst v naší vlasti či v zahraničí. Zbyly nám pouze vycházky do přírody či jednodenní výlety. 

Na letošní jaro jsem měla v plánu poznat více okolí Kyjova, České středohoří a poprvé zavítat do Rychlebských hor. Z plánů sešlo a já poznávám místa v blízkosti bydliště. Často si říkám:“ tu jsem nikdy nebyla, tady je krásně“. Zvu vás na malý výšlap do okolí Starého Zubří, ze kterého jsem připravila fotoreportáž. Byla jsem tam poprvé a třeba budete se mnou souhlasit, že je tam krásně.

Přeji všem krásný zbytek jara a rychlý návrat našich životů do normálu.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Aničko, moc krásné fotky i ty popisky se mi moc líbí. A na Rožnov vzpomínám skoro se slzou v oku, žiješ v překrásném kraji. Tehdejší setkání bych si dala s chutí ještě jednou. Děkuji ♥ *******
Anna Čípová
Děkuji všem za milé komentáře, Zuzko a Alenko, jsem ráda, že se vám v Rožnově líbilo.
Alena Vávrová
Díky vám, rožnovským, za sraz v r. 2017, tak trošku víc o tom vašem krásném kraji vím, dříve jsem vždycky jen projela někam dál ♥ . Na výhledy ze Soláně nezapomenu nikdy.
Eva Mužíková
Aničko, sedla jsem si na zadek, nádhera a ty popisky. to mám ráda...
Zuzana Pivcová
Opět ten váš krásný kraj. Ráda si alespoň vzpomenu na sraz v Rožnově. Moc se mi líbí přírodní záběry a hlavně takové ty výhledy, kde v dáli jsou vidět hory. To vždy vzpomínám na Lomnici v předhůří Krkonoš. Díky a cestuj dál. Aničko.
Irena Mertová
Moc hezká procházka. Děsně se těším už do lesa....
Marie Novotná
Moc hezky zdokumentovaná vycházka. Díky za foto.
Jitka Hašková
Děkuji za krásné fotky z výletu.
Anna Potůčková
Krásné fotky z krásné vycházky, byt mokré. Krásný kraj a už by bylo třeba se kůrovců zbavit.
Marie Seitlová
Aničko, krásně jsem se prošla tvým krajem. Máš krásné okolí a umíš ho nádherně nafotit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.