Botanická zahrada v Troji na konci května
Foto: autorka

Botanická zahrada v Troji na konci května

1. 6. 2020

Ráda chodím do této botanické zahrady v květnu, když kvetou pivoňky. Letos jsem si myslela, že mi to nevyjde, ale nakonec jsem se tam ve středu 27.5 vydala a pivoňky ještě kvetly a také mnoho kosatců a dalších stromů a květin.

Vždycky tam chodím zeshora vstupem u parkoviště a vycházím poblíž zoo. Do skleníku Fata morgana jsem nešla. Doufám, že vás moje fotky potěší.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Jitko, to je krásná fotoreportáž. A asi to tam muselo hodně vonět.???
Jitka Hašková
Děkuji všem za ohlasy. Jsem ráda, že vás potěší to, co mě.
Martina Růžičková
Trojskou botanickou zahradu mám moc ráda. Díky, že jsem si ji s vašimi krásnými fotkami mohla projít v pivoňkovém čase.
Alena Vávrová
Jitko, díky. Mně se teprve pivoňky chystají rozkvést. Dřevité nemám vůbec. Ale růžových a bílých mám celý špalír. Kosatce jsem kdysi sbírala , vyměňovala, měla jsem i americké, ale už jich mám také jen pár. V botanické z. jsem byla naposledy v Liberci a vlastně Průhonice jsou taky botanická zahrada. Ale na kytky se ráda podívám kdykoliv.
Dana Puchalská
To je krásná květinová galerie.
Soňa Prachfeldová
Potěšilo Jitko a moc, překrásné.
Jana Šenbergerová
Také moc děkuji za tu nádheru. V dětství jsem z naší zahrady znala jen modré a žluté kosatce a pivoňky červené, růžové a bílé. Dnešní škála barev a tvarů je mnohem širší.
Naděžda Špásová
Jitko, to je krása, v Tróji jsem před lety taky byla. Kytiček není nikdy dost. :-)
Hana Stříbrská
Jitko,děkuji za krásné snímky,ja jsem byla v Dendrologicke zahradě v Průhonicích a take tam krasně pivoňky kvetly.Mě zase nadchly rododendrony.Pokračuj v odesilani všeho co nafotiš dik Hanka
Marie Seitlová
Prošla jsem se krásnou zahradou s vámi, nádherné květiny. Děkuji

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...