Fotoreportáž: Když rozkvete jaro
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Když rozkvete jaro

1. 6. 2020

KVĚTEN - nejkrásnější měsíc v roce je za námi. V letošním roce jsme si ho obzvlášť užívali. Potřebovali jsme po koronavirových omezeních trošku něčeho pozitivního a radostného dostat do našich životů.

Co jiného, než rozkvetlá zahrádka či příroda, když se zazelená, nám může poskytnou tato potěšení, která nic nestojí. Kde jinde můžeme načerpat další síly do časů budoucích, obzvlášť když nevíme, co nás ještě čeká a jak to s tím virem všechno dopadne. 

Tak jako každá žena mám ráda kytky, ráda je pěstuju, ale někdy mívám problém s jejich názvy. Nemluvím o latinských, ty neznám vůbec, ale o těch českých. Budu ráda, když mi pomůžete doplnit moje mezery a do komentářů napíšete jejich názvy. 

Tak se pokochejte barvami na přiložených fotografiích a stejně jako já, buďte v úžasu, co všechno na jaře dokáže příroda okolo nás vykouzlit. Je to ten nejlepší malíř ze všech.

květiny příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Novotná
Tahle krása se mi moc líbí.Maruško,je to nádherné jaro.
Dana Puchalská
Maruško, to je krásná květinová galerie.
Věra Ježková
Maruško, krásné fotky. Ale já mám radši září a říjen.
Soňa Prachfeldová
Jedním slovem nádhera. Také jsem si řekla, že chci prožít každičký květnový den šťastně a tak se stalo.
Jana Šenbergerová
Díky za tu nádheru! Jen si dovolím poopravit Marušku. Žlutá kytka je přesněji pryšec, bílé kytky jsou rožec. Růžová skalnička je lomikámen, opravdu jde o muškát andělské oči, prý pivoňky jsou opravdu pivoňky a ty růžové chocholky jsou čechrava.
Jindra Hubačová
Hezký článek a fotky květin jsou krásné a ty barvičky, vůni cítím až sem.Dekuji , Maruško.
Miluše Hasenohrlová
Krásné fotky květin, ty i já fotím nejraději.
Naděžda Špásová
Maruško, to je paráda, s názvy kytiček jsem na tom jako ty, ale určitě se tu někdo najde. Možná, že jsem svým arboretem dala inspiraci k focení květin. :-)
Marie Seitlová
Maruško, krásně ti to kvete, nádhera se koukat. Žlutá kytka ke pryžec, bílá je snědek. My to na mé zahradě také asi krásně kvete, ale radost budou mít sousedí .
Zuzana Pivcová
Krásné barvy, až oči přecházejí. Škoda, že nemůžu vnímat ještě navíc jejich vůně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...