Tipy na dovolenou 2020. Které redakce vybrala jako nejlepší? A jaké budou další soutěže? O tom rozhodnete vy
Vimperský zámek. FOTO: Soňa Prachfeldová

Tipy na dovolenou 2020. Které redakce vybrala jako nejlepší? A jaké budou další soutěže? O tom rozhodnete vy

28. 6. 2020

Poslední předprázdninové soutěže skončily. Redakce vybrala tři vítěze soutěže s názvem "Tipy na dovolenou 2020" a také tři vítěze fotosoutěže "Místa, která za to stojí vidět". Kdo získá audioknihy od společnosti Radiotéka?

Letošní letní dovolené ovlivnil koronavirus. Češi tak budou většinou trávit volný čas v naší zemi. Očekávali jsme proto, že se v soutěži na téma "Tipy na dovolenou 2020" sejdou desítky soutěžních příspěvků a čtenáři portálu i60 si tak budou moci vybrat místo pro svou dovolenou právě i díky těmto soutěžním tipům. Tentokrát se však moc čtenářů do soutěže nezapojilo, a tak jsme měli snadnější práci při výběru autorů nejzajímavějších příspěvků, než bývá zvykem.

Vybrali jsme tyto:

Martina Růžičková: Podblanicko
Vladimíra Dejmková: Královéhradecko
Soňa Prachfeldová: Šumavské Volary a okolí
 
Autorkám těchto vítězných příspěvků pošleme audioknihu od společnosti Radiotéka. Všechny soutěžní příspěvky pak najdete na tomto místě.
 
Kdo zvítězil ve fotosoutěži?
Také fotosoutěž byla zaměřena na krásná místa v České republice s cílem nabídnout čtenářům tipy na letní výlety. Čtenáři ve fotosoutěži s názvem "Místa, která stojí za to vidět" prezentovali řadu hezkých koutů  a památek po celém Česku. A koho jsme vybrali jako vítěze této souttěže? Zde jsou jména autorů a jejich fotografií:
 
 DSC08370.jpg
 Marie Hajná: Pohled na jindřichohradecký zámek přes rybník Malý Vajgar
 
DSC-1105-panorama-upr.jpg
Ivan Vávra: Solenická podkova
 
SAM-1571-2-.JPG
Jaromír Košek: Ještěd
 
 

Všem autorům vítězných tipů na dovolenou i fotografií gratulujeme! A pro ty, co tentokrát nevyhráli, máme jednu útěchu: brzy spustíme další soutěže, takže příště to třeba vyjde vám. A na jaká témata soutěže budou? O tom byste mohli rozhodnout vy, čtenáři. Napište do komentářů tipy na témata fotosoutěží i literárních soutěží. My pak postupně témata využijeme v průběhu roku.

Děkujeme a přejeme všem příznivcům portálu i60 krásné léto!

cestování Tipy na dovolenou 2020 Tipy na dovolenou 2020
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Gratuluji výhercům. :-)
Jana Šenbergerová
Všem výhercům blahopřeji a účastníkům děkuji. Všichni mi rozšířili obzory. :-)
Jana Kovářová
Gratulace všem výhercům.
Věra Ježková
Blahopřeji vítězům soutěží. Myslím si, že zejména v té první nejsou poražení. Líbily se mi všechny tipy. Redakci přeji krásné léto.
Alena Vávrová
Blahopřeji všem vítězům v obou soutěžích.
Soňa Prachfeldová
Děkuji moc redakci a i všem, kteří zde doporučili krásná místa u nás doma.
Anna Čípová
Gratuluji vítězům. O dovolených jsem tu psala několikrát a letošní zatím žádná nebyla.
Dana Puchalská
Gratulace všem letí i ode mně.
Anna Potůčková
Všem výhercům moc gratuluji! Přiznám se, že kvůli psům na dovolené nikam nejezdíme!
Alena Tollarová
Gratuluji nejlepším! Překvapilo mě, že soutěž Tipy na dovolenou byla tak slabě obeslán - nikdo na dovolenou v ČR nejezdí a nemá kam pozvat?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.