Konec roku 2020 vážně ohrožen pro celý národ
FOTO: autor

Konec roku 2020 vážně ohrožen pro celý národ

22. 9. 2020

Co nás čeká v zimě?

Od pondělí bude opět platit zvýšené bezpečnostní opatření v boji proti Coronaviru. Budou se nosit roušky, pod nimi budeme lokat vydýchaný vzduch plnými doušky, a pokud nás rostoucí čísla a počet nakažených nemine, tak nás čeká další… no jémine… Do toho vletí chřipka jako každý rok, a rozeznat konkrétně co kdo má, kdo to má, a třeba i kdo z toho má, to bude oříšek. Ale to nám upřesní ve zprávách hlasatel Voříšek. Jen až bude ten mumraj alias chřipkovir, o jedno se bojím, a za tím si stojím. Aby vláda neuzavřela hranice, v krámech nezbyly prázdné police, nemohli jsme nikam ven, doma měli roušku na oušku, a nevyhlásili vstup do ČR podmíněný dlouhodobou karanténou. To by sem nikdo nejezdil, každý, kdo by sem přece jen jel, byl by v karanténě… no jo, ale kde? Venku na střeše nabodnut na anténě? A jsem u jádra věci, to bych chtěl vědět předem, přeci.

Když by se uzavřely hranice pro běžný vstup, ten, kdo by je překročil, by musel být v té karanténě a nechodit ven, nestýkat se s nikým celý den, jen s těmi ufouny v bílém skafandru…všude karanténa… tak je tu jedna otázka.

ALE CO JEŽÍŠEK A MIKULÁŠ?

Co nám k vánocům pak Vire, dáš? Nikam je vláda a hygienici nepustí, na nic nebudou moci šáhnout, nikoho za dárky finančně stáhnout, nikoho se dotknout, a už si dokážete představit čerta, jak hudruje, že neposloucháme pod rouškou? To raději zůstane v pekle. A  já se tak těšil, že čert naplácá prdíznu Helče za drzé provokační řeči. Ach jo, a mám zas o čem přemýšlet…

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslav Kolín
Ježíšek bude! Jako bytost ezoterickou ho hygiena nevystopuje, pokud ovšem nemá chytrý telefon. Ostatně do kontaktu s obdarovanými nepřijde a dárky se dají vydezinfikovat. S Mikulášem to bude horší, ale při troše snahy se i to dá zmáknout. :D
Anna Potůčková
S humorem snad i ten koronavir porazíme. Opravdu s vtipem napsáno .....
Marie Doušová
Třeba se bude nadělovat pod stromeček jen zdraví a přestane hon na zbytečné dary.Moc vtipně napsané . Pobavilo ,potěšilo,ale i rozesmutnilo.........
Zuzana Pivcová
Pro mě by bylo největším vánočním darem co nejlepší zdraví, a to nejen moje. Pak by i toho humoru bylo víc.
Dana Puchalská
Romane, bravo.... Tleskám a děkuju. Jupí, Tvůj článek má humor a vtip a to je víc než dobře.
Zdenka Soukupová
Jo, s humorem to přečkáme. Nač se zbytečně trápit?
Vladislava Dejmková
Aspoň ten humor nám zůstane...
ivana kosťunová
Tenhle přístup se mi líbí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.