POZOR, křest knihy Mrcha jemně uzená se kvůli vládním opatřením odkládá!
Křest knihy Hany Švejnohové

POZOR, křest knihy Mrcha jemně uzená se kvůli vládním opatřením odkládá!

27. 9. 2020

Nepříznivá epidemiologická situace a s ní spojená vládní opatření jsou důvodem zrušení další akce. Křest knihy Hanky Švejnohové "Mrcha jemně uzená", který se měla konat 7. října 2020 v Divadelním studiu Skautského institutu, se odkládá na jaro.

"Je mi to líto, ale za současné situace není možné akci uspořádat. Musíme křest odložit na jarní měsíce a budeme doufat, že už ta mrcha koronavirová tady nebude. Přeji všem hlavně hodně zdraví a stále čistou mysl," uvedla ke zrušení akce Hana Švejnohová.

 

knihy
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Paní Hano, nedá se nic dělat. Snad se uvidíme někdy jindy, že?? Přeju Vám pokud možno klidné dny a hlavně pevné zdraví.
Eva Mužíková
Také pro mne je sedmnáctá hodina pozdě. Setkání s paní Švejnohovou bude jistě příjemné. Vzpomínám na " Setkání básníků" před časem.... Tak ať se vás sejde navzdory těžké době co nejvíce...Bertice
Marie Ženatová
Děkuji moc za velmi lákavou pozvánku*. Škoda, že je zahájení až v 16 hodin - to je na mne moc pozdě, nedostala bych se dobře rychlíkem do svého bydliště...
Hana Švejnohová
Děkuji za zájem a pokud zvědavost zvítězí nad strachem z té mrňavé bestie, budu se těšit na viděnou. Pokud (zcela oprávněně) obavy převálcují možnost setkání, dá se knížka koupit téměř ve všech knihkupectvích nebo přes e-shopy, např.: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/64169065/mrcha-jemne-uzena/
Elena Valeriánová
Přeji knize i autorce hodně dychtivých čtenářů. Ráda bych tam byla se všemi ostatními, ale minimálně pět hodin v dopravních prostředcích nedám. A tak se chci zeptat, kde bych si knihu mohla koupit? A s vlastnoručním podpisem autorky, to vy byla paráda.
Dana Puchalská
Budu se snažit přijet.... Roušku mám. Tak si to ještě nechám projít hlavou.
Alena Tollarová
Pozvání je více než lákavé. Uvidím, jestli seberu odvahu kvůli mrše covidové vyrazit do Prahy ...
ivana kosťunová
Budu se snažit přijet

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.