Po modré do mlhy
Foto: autorka

Po modré do mlhy

9. 11. 2020

Redakce vyhlásila téma „Moje zábava“ a já se rozhodla, že připravím fotoreportáž. V letošním roce neprožíváme snadné období. Díky spoustě omezení je náš život méně pestrý. Nezoufám. Stále máme možnost chodit do přírody a ta nikdy nezklame. Mám štěstí, že bydlím na malém sídlišti v blízkosti řeky Rožnovská Bečva. Stačí jen přejít po mostě na druhý břeh řeky a pak záleží jen na mně, zda zvolím toulky lesem nebo po loukách.

Tentokrát vám přiblížím jednu dopolední vycházku v husté mlze. Není každý den jasno a dobré světlo pro fotografování, ale posilovat imunitu musím i za nepříznivého počasí. Snad se mi alespoň trochu podařilo zachytit kouzlo podzimního času.

Přeji vám vše dobré a snad už brzy bude lépe. Kéž by.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 26 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Aničko, já jsem tak ráda, že už zase běháš jako veveruška a fotíš a sdílíš s námi své krásné fotky. Děkuji.
Martina Růžičková
Nádherně zachycené kouzlo mlhavého rána.
Alena Tollarová
Mlha má svoje kouzlo a den či dva se dá i užívat. Ale nesmí trvat moc dlouho. V roušce se navíc mlží brýle a mlha je pak dvojnásobná. Každopádně mlžná procházka se vydařila :)
Anna Čípová
Milé dámy, moc děkuji za milé komentáře. Mějte krásné dny-
Eva Mužíková
Aničko, moc se mi Tvé fotky líbí. Jako vždy, umíš!!!!
Jindra Hubačová
Aničko, děkuji, podzim mám ráda i třeba s mlhou. Máš krásné fotky.
Soňa Prachfeldová
Aničko děkuji za krásnou fotoreportáž .♥
Irena Mertová
Skvělá mlhová procházka - prošla jsem se s vámi, ani se neurousala :-)
Eliška Murasová
Adulko, moc se mi líbí Tvé "lemování" pastvin. A když se to umí, umí být i mlha krásnou!
Helena Přibilová
Děkuji za krásné fotografie podzimní přírody. Připomínají mi naše procházky s manželem v posledních dnech. Dříve jsem tento listopadový, "melancholický" čas neměla ráda, ale naši japonští přátelé nám říkali, že i mlha je krásná. Japonci jsou totiž velmi vnímaví, co se týče přírodních krás a jevů. V jejich jazyce se vyskytuje velké množství slov, kterými tyto jevy dokáží vyjádřit, včetně mnoha výrazů pro mlhu. V těchto dnech právě připravuji článek o Japonsku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...