Sobotní procházka
Pavel Kopřiva, Jana Šenbergerová

Sobotní procházka

13. 11. 2020

Snažíme se denně alespoň trochu provětrat, nadýchat čerstvého vzduchu a vystavit svou kůži stále vzácnějším slunečním paprskům.
Během pracovních dnů to stihneme ve spojení s nákupy.
Minulou sobotu nám počasí přálo, proto jsme si vyšli k sanatoriu Edel. V poslední době patří k našim oblíbeným vycházkovým okruhům.
Bývá tam neobvyklý klid, málokdy někoho potkáme.
Když nezapomeneme, máme s sebou fotoaparát. Při focení se střídáme podle toho, co koho zaujme.
Třeba se vám aspoň něco bude také líbit.

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Pěkná procházka :-)
Hana Rypáčková
Moc hezké..
Soňa Prachfeldová
Všude je toho k vidění, stačí chodit s otevřenýma očima a i s foťákem. Díky za hezkou procházku.
Elena Valeriánová
Připomněli jste mi moje oblíbená místa. Kolem Edelu jsem chodila dva roky do práce s foťákem v tašce, jak jinak. Je to velmi fotogenické místo, kolikrát jsem musela dobíhat na autobus :-) Díky za procházku.
Jan Zelenka
Jano, moc hezké. Máš krásné okolí na vycházky. Mně čtyřikrát za den vyvětrá moje malá Britney.
Jana Šenbergerová
Děkujeme všem, kteří se k nám připojili. Jen na vysvětlenou - sanatorium Edel je pro děti s převážně respiračními problémy a chorobami. Menší děti v něm mohou pobývat s rodiči nebo prarodiči. Jitko, na Bíšovce, jak se říká Biskupské kupě, jsem byla na borůvkách jen jednou, a to hodně dávno. Tam se na borůvky moc nechodí, takže ani nevím, jestli tam ještě nějaké jsou. Častěji jsem chodila na Příčnou horu.
Anna Čípová
Jani a Pavle, ráda jsem se s vámi prošla. Snad někdy znovu Jeseníky navštívím. Přeji příjemné vycházky.
Martina Růžičková
Hezké záběry z podzimní procházky. Biskupská kupa je krásná, před několika lety jsme na ní byli.
Naděžda Špásová
Jani, moc hezké fotky, procházky jsou důležité, u nás je to teď na nic, jen samá šeď.
Eva Mužíková
Hezká procházka. Mne nejvíce zaujala lípa, Biskupska kupa a ovečky. Dík Jani za pozvání.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...