Vánoční soutěžení s portálem i60
Ilustrační foto: Hana Rypáčková

Vánoční soutěžení s portálem i60

29. 11. 2020

Začal advent. Možná si řada z vás říká, že letos bude – samozřejmě kvůli koronaviru - jiný, než v předchozích letech, ale tak tomu být nemusí. Bude takový, jaký si ho uděláme. Tedy jistě hezký!

V předvánočním čase se i na portálu budeme věnovat přípravám na svátky – představovat vám budeme jednak nejrůznější tipy na vánoční výzdobu, kterou nám v uplynulých letech posílali naši čtenáři, připomeneme si i nejlepší recepty na sváteční pochoutky a podíváme se i na to, jaké jsou tradice v jiných zemích. A věříme, že nám s předvánočním obsahem pomůžete i vy.

Navazujeme na soutěže vyhlášené v říjnu a vyhlašujeme témata a soutěže na poslední měsíc letošního roku.

Fotosoutěž: Vánoce u nás

Pečení cukroví, vánoční dekorace na oknech či stole, vánoční stromeček, štědrovečerní stůl, ale i vánoční výzdoba vašeho města či obce. Nasnímejte vánoční svátky z nejrůznějších pohledů a vložte snímky do poslední letošní fotosoutěže. Tady jsou její pravidla:

Fotosoutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři portálu i60.cz. Každý soutěžící může do soutěže vložit až tři autorské fotografie s vánoční tématikou. Snímky musí být vlastní (nesmí být staženy z internetu), přičemž podmínkou je uvést, co je na fotografii zachyceno (Příklad: Vánoční strom v naší obci Tuchlovice).

Fotosoutěž začíná právě teď a potrvá do 25.12. 2020, s tím, že redakce vybere tři soutěžící s nejpěknějšími snímky, jejichž autoři obdrží stativy na mobilní telefony a fotoaparát. Fotosoutěž najdete na obvyklém místě - zde.

Gastrosoutěž: Rodinné vánoční a novoroční recepty
V rodinách často putuje pokoleními nějaký ten zajímavý recept na vánoční dobrotu, ať už sladkou či slanou. Pokud i vy tradičně připravujete na svátky cukroví či pokrm, který se stal vaší rodinnou tradicí, neváhejte a představte jej dalším čtenářům. Upečte či uvařte sladkost či pokrm dle vašeho rodinného receptu, vyfoťte jej a recept i s fotografií vložte prostřednictvím svého profilu do této naší gastrosoutěže. Tři nejzajímavější a na pohled nejchutnější recepty oceníme hezkými knihami.

Literární soutěž: Vánoční příběh
A nezapomínáme ani na ty, kteří rádi píší. Co se událo o vánočních svátcích u vás doma, když jste byli dětmi. Anebo když byly malé vaše děti. Prožili jste někdy vánoční svátky mimo domov, jaké to bylo? Pište své příběhy s vánoční tématikou. I vaše literární dílka (opět vybereme tři soutěžící) oceníme knižními cenami.

S výherci všech tří soutěží seznámíme čtenáře v neděli 27. prosince 2020.

Kdo si odnese ceny za aktivity v minulém týdnu?

A ještě zbývá vyhlásit výherce soutěží uplynulého týdne. Malé kosmetické dárky za Počin týdne tentokrát pošleme paní Marii Martschini za příspěvek Být stále mlád a paní Marii Foldynové za vzpomínku Moje nezapomenutelné kuchařské speciality. A ze soutěžících vědomostního kvízu jsme vylosovali jako výherce pana Luboše Edla, který obdrží knižní dárek od Radiotéky.

Příprava na vánoční svátky bývá mnohdy hektická, přejeme vám, abyste vše v pohodě a zdraví zvládli. Hezký adventní čas všem našim čtenářkám a čtenářům!

čtenáři fotosoutěž
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.1 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Oceněným gratuluji a těším se na další soutěže a počtení.
Eliška Murasová
Blahopřeji oceněným! Pěkný adventní čas přeji a těším se na další počtení a pokoukání.
Anna Potůčková
Oceněným moc gratuluji, ale zda se do soutěží zapojím, netuším.
Jaroslava Handlová
Gratuluji nejen odměněným, ale všem zúčastněným. Nové náměty jistě přinesou hezké chvíle soutěžícím i čtenářům. Přeji pohodový adventní čas redakci i nám všem na tomto portále.
Zdenka Soukupová
Těším se na všechny příspěvky.
Jana Šenbergerová
Gratuluji odměněným a těším se na počiny příští.
Naděžda Špásová
Gratuluji výhercům.
Marie Ženatová
Díky moc za nové hezké náměty*
Daniela Řeřichová
Gratuluji oceněným!
Jarmila Komberec Jakubcová
Těším se na zajímavé články a ráda se soutěže zúčastním.

Zpět na homepage Zpět na článek