Přejeme všem čtenářkám a čtenářům 
hezké prožití vánočních svátků
FOTO: Jan Raška

Přejeme všem čtenářkám a čtenářům
hezké prožití vánočních svátků

23. 12. 2020

Milí příznivci portálu i60,

s vánočním přáním přicházíme na tomto místě už podeváté. Ano, čas letí jako bláznivý. Stejně jako bláznivý byl ten letošní rok.

Přesto všechno, co se ve světě v současné době děje, věříme, že ani PES nezabrání tomu, abyste prožili sváteční dny v klidu a pohodě. 

Poslali jste nám do redakce desítky vánočních přání. Za všechny moc děkujeme a už se těšíme, že se v příštím roce zase společně sejdeme na nějaké Íčkařské akci, radostně a ve zdraví. Nebojte se, zase bude dobře!

Krásné Vánoce, přátelé!

Vánoce
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 35 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
Zdravím rovněž všechny známé i ty, co se ještě neznáme. Přeji všem pohodové klidné svátky, a do nového roku ať PES už neštěká.
Libor Farský
Také moc děkuji za všechna ta léta. Tento obrázek mám nejraději, nadělil jsem si ho zarámovaný k Ježíšku...
Věra Ježková
Děkuji redakci za celoroční aktivity pro aktivní seniory. Byla bych moc ráda, kdybychom se v příštím roce sešli na nějaké akci. Všem přeji vše dobré. :-)
Danka Rotyková
Děkuji všem, kteří se starají o to, abychom se mohli na tomto webu setkávat. Přeji všem krásné Vánoce.
Hana Polednová
Děkuji redakci za přání a současně si dovoluji též popřát milé redakci krásné Vánoce a poděkovat za vše, co pro nás íčkaře dělá.
Dana Hošková
Také já přeji všem krásné Vánoce. Vydržme, covid tady nemůže být věčně.
Dana Puchalská
Milá redakce, dovolte abych i já popřála všem hezké a pokud možno klidné Vánoce.
Lenka Kočandrlová
Našla jsem ve staré knížce "České dítě" z r. 1889,zdá se mi to takové milé: Poděkování: Pánbůh zaplať za koledu,pane hospodáři! a vám taky,paní hospodyně! ať se vše daří,co máte na poli,v zahrádce,na roli: slívky,jabka,pšenice,žito,jařice. Každá kura po třikrát do roka ať kuřátka má,každá kachna čtyrykrát do roka ať káčátka má.Kura praví :kur,kur! a kohout: kykyryky! ať máte plný dvůr a to samých kur!
Marie Faldynová
Pohodové vánoce a hodně zdraví v roce 2021 přeji redakci i všem uživatelům!
Hana Nováková
Děkuji za přání, vám všem přeji totéž a dodávám, že jsem ráda, že mohu být součástí íčka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...