Příběh na 50 slov: O dekádě
autorka

Příběh na 50 slov: O dekádě

4. 1. 2021

Chcete-li se smát, chcete-li si poplakat, chcete-li si zastýskat, chcete-li si zavýskat, osvěžit mysl něčím k pousmání, něčím k zamyšlení, něčím k následování, něčím k poučení, jste tu správně. Kde?  Na portále pro aktivní seniory i60. Promlouvají k nám sny i touhy, dychtění a usilování, pláč i modlitby. Již 10let.

           kdo                         žije

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Souhlasím Danuš, vzhůru do další dekády i60.
Dana Kolářová
Jano, nápodobně.
Danuše Onderková
Hani P. tu fotografii zhotovila Dana Kolářová, než jsem ji stihla nakrájet. Můj je pouze výtvor této dorty. Jinak se také těším, jak jsme to zvládli, ani mi to nepřipadá tak dlouho. Takže vzhůru do další 60ky i60
Dana Kolářová
Soni, také doufám, že i další roky s íčkem budou fajn. Ale připadá mi, že čas letí až příliš rychle.
Soňa Prachfeldová
Danuško je to až neuvěřitelné, jak to uběhlo, jak jsme skoro o 10 let starší a věřím , že s ičkem budou zase pro nás další roky příjemné . Vždyť íčko nám nedovolí stárnout.
Dana Kolářová
Majko a Hanko, děkuji a připojuji se k přání dalších pohodových let i60.
Zuzana Pivcová
Je to krásná a vše podstatné vystihující charakteristika portálu, Kéž by to platilo ve všem a ještě třeba za dalších 10 let.
Jitka Hašková
Hezké, vtipné, trefné.
Jana Šenbergerová
Danuško, tobě také. ♥
Jana Šenbergerová
Dano, tobě děkuji a íčku přeji do dalších let jen to nejlepší.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.