Skrývačka

Skrývačka

9. 2. 2021

Protože se vám, dle ohlasů, Romanovo hledání zvířátek líbilo, tak vám nabízím trochu náročnější skrývačku, která mi i s hodnocením přišla mailem.

Jelikož v současné době už máme vyděláno a není, tak říkajíc, do čeho píchnout, můžeme v klidu a pozorně studovat obrázek, který je v titulku. Je na něm uschováno 11 lidských tváří. Pokud jich najdete alespoň 10, máte vynikající pozorovací schopnosti. Pokud najdete alespoň 8 tváří, jste dobrý pozorovatel. Většina lidí prý najde jen 4 až 5 tváří. Když ani to se vám nepodaří, znamená to prý hlásící se latentní projev nemoci s tím německým jménem, Alzheimer. No, věřte tomu dneska.

Držím všem palce při hledání, dejte si na čas, zkoušejte pohled zblízka i z větší vzdálenosti, pomáhá to. Vyluštění najdete v dalším mém článku.

Fotohádanky
Autor: Radovan Cakl
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Žichovská
Poslala jsem balíček a když už jsem byla oblečená obešla jsem "kolečko" Jeseník.-Bobrovník-Jeseník (6km). Nedalo mi to a nakoukla jsem znovu a vidím jich 9, ale víc jak 5 minut mě nebaví na to koukat. Tak se jdu podívat na rozluštění, kde jsou ty další
Jarmila Fialová
10 úplně v pohodě
Zdenka Žichovská
Jak dlouho vám trvalo, než jste našli těch 10? Já vidím zatím jen 2, že by ten "němec"? Musím do té chumelenice s balíčkem.
Soňa Prachfeldová
Na první pohled jsem našla 10, mám radost, tak jdu hledat 11.
Eliška Murasová
Mám asi 10, uvidím, co po zveřejnění uvidím.
Dana Kolářová
Dobrý nápad.
Rostislav Mraček
Při devíti jsem musel skončit. Nepoznám, zda ta desátá je nová, nebo už jsem si ji započítal! :) A hádanka je to pěkná.
Anna Čípová
Našla jsem deset a jsem zvědavá na tu jedenáctou.
Helena Votíková
To je dobré, mám jich 10.
Alena Vávrová
Já jsem tu hlavu koně také zahlédla, ale to bylo za dne bílého a teď ji nevidím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.