Jizerská padesátka za dveřmi
FOTO: Eva Mužíková

Jizerská padesátka za dveřmi

13. 2. 2021

Zítra se jede 54. Jizerská padesátka v Bedřichově. Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit osobně, nafotila jsem dnes odpoledne několik fotek. To abyste mohli alespoň zhlédnout atmosféru den před závodem.

Všude bylo plno běžkařů, parkoviště přeplněná. Dojela jsem na místo autobusem MHD okolo čtrnácté hodiny, vybavena respirátorem a šátkem přes něj, abych byla chráněna./??/ Naštěstí nás moc nejelo, všichni byli na místě asi již od dopoledne.

V celém Bedřichově vládla předzávodní nálada, dodělávaly se poslední úpravy.  Mám tuto atmosféru moc ráda, proto jsem se rozhodla, navzdory kovidovému strašáku, využít takovou příležitost. Ráda bych se s vámi o ni podělila, přijměte proto prosím mé pozvání. Ve tři hodiny jsem opět usedla do vyhřátého linkového autobusu a spokojeně dorazila domů...

Zdraví vás velice "předjezdkyně Bertice".

sport
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Evi, nádhera. Parádní fotky se spoustou sněhu všude kolem. Krásně jsi nám přiblížila Bedřichov včetně příprav na slavný závod. Děkuji
Jana Šenbergerová
Byl to krásný závod. Mohla jsem nechat oči na přírodních scenériích kolem trati. Malá, ale naše, a krásná.
Eva Mužíková
Děkuji vám všem za milé ohlasy. Mám velkou radost, že můj článek/ fotky vydala redakce ještě před dnešním hlavním závodem. Zítra by to již nebylo aktuální.. Jizerky jsou krásné za každého ročního období. Snad se jednou povede plánovaný sraz....
Naděžda Špásová
Evi, přidávám se k ovacím přede mnou, fotky jsou parádní, nikdy jsem tam nebyla, je vidět, že jsi si to užila. Nadšeným lyžařům jsi tím určitě udělala radost. V tom jsem já naprostý analfabet. :-)
Anna Potůčková
Evi radost koukat na fotky! Jizerky jsou v zimě snad nejkrásnější ze všech našich hor! Tak trochu ti je závidím, že je máš na dosah.
Hana Nováková
Evi děkuji za představení tohoto legendárního závodu, škoda, letos jsou příhodné podmínky, ale hatí to zase corona. Snad bude líp. Jinak moc krásné foto
Irena Mertová
Téééda :-) :-)
Soňa Prachfeldová
Nádherné Evko, to se Ti moc povedlo. Je fajn, že takovou tradici neodpískali, věřím, že příští rok to už bude ok
Marie Měchurová
Tak jsem měla špatné informace - právě dojeli do cíle.
Danuše Onderková
Evi, jseš dobrá...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...