Příběh na 50 slov: Rukavice
Úvodní foto: autorka

Příběh na 50 slov: Rukavice

21. 2. 2021

Nosím je nerada. Nepoužívám je na domácí práce. Omezují mě, berou mi cit v rukou. V mrazech jsem je přesto nosila. Tuto zimu jsem je zrušila úplně. Proti mrazu si nasazuji roušku. Kvůli mlžícím se brýlím ji snímám, brýle otírám. Smrkám. Oblékat a svlékat si rukavice by už bylo moc. 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Děkuju. :-)
Naděžda Špásová
Rukavice nosím jen sporadicky. Mám jen látkové od Vietnamců. Nijak moc je neřeším. :-)
Soňa Prachfeldová
Nosím rukavice, někdy je mám v bundě a ruce v kapsách. Nebo navleknutou jen levou, kterou držím obojek i při focení pravou bez rukavice, abych měla větší cit. V létě rukavice nosím častěji než v zimě. Tedy pracovní na zahradě. Dobrý námět.
Eva Braunová
Bez rukavic ani ránu.Mám kožených a pletených několik i různé barvy.Nosím rukavice kožené bez vložky už i na podzim a jsou to takové dírkované jako do auta jestli je znáte. Moje maminka nosila i si je sama háčkovala a pletla rukavičky lehounké,dírkované.Je to vidět i v některých filmech 50.a ještě asi 60.léta.Později si pamatuji jak si v těch rukavičkách navlíkala punčochy,aby si je nepotrhala. Ještě používám rukavice na zahradě a bez nich to taky neumím.
Věra Ježková
Děkuji vám dalším. Jsem velmi mile překvapena tak početným ohlasem. Evidentně je to téma zajímající „obě strany“. :-)
Elena Valeriánová
Nosím rukavice zakoupené v obchodě u Vietnamců. Dřív byly za 15,-- Kč! Ty poslední, co jsem si koupila před Vánocemi už stály 45,-- Kč! Ja v nich i fotím. Věrko, málo slov a přesto výstižně popsané. Jsi šikulka.
Eliška Murasová
Br, jen ta představa, že bych rukavice zapomněla doma, mě děsí. Sundám, fotím, každou chvíli v kapse kontroluju, zda jsem neztratila. Mám u sebe dvoje, ty druhé super teplé vlněnky.
Anna Potůčková
Rukavice nosím také nerada. Neumím v nich ani pracovat, vadí mně
Jana Šenbergerová
Také nosím rukavice nerada z podobných důvodů. Letos jsem si je několikrát vzala, protože mi mrzly ruce, ve kterých jsem nesla tašku s nákupem. Pěkně jsi problematiku rukavic vyjádřila málo slovy.
Jan Zelenka
Rukavice jsem měl v této zimě pouze dvakrát. Vidím, že dokážeš napsat text na cokoli. Pěkné, Věrko!

Zpět na homepage Zpět na článek