Fotoreportáž: Jarní den
Foto: autorka

Fotoreportáž: Jarní den

18. 4. 2021

Jaro se přetahuje se zimou už delší dobu o nadvládu. Bohužel zima zatím z tohoto souboje vychází vítězně. Bylo tomu tak i 13. dubna.

Dopoledne jsem čekala v teple domova, až ustane sněžení. Chtěla jsem vyfotit rozkvetlou zlatici s bílou čepicí, protože takovou fotografii ve svém archivu ještě nemám. Až venku jsem zjistila, že i mráz se činil. Největší překvapení jsem však zažila u řeky. Více se dovíte ve fotogalerii, kam vás srdečně zvu.

Přeji všem pěkné dny. Snad už brzy jaro porazí zimu definitivně. Kéž by.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Aničko, to nemá chybu, fotky jsou super. U nás to teď vypadá, že spadne nebe. :-)
Anna Potůčková
Aničko překrásné snímky, které každý rok pořídit nelze. Jako by jsi fotila křištál..... Opravdu moc, moc hezké a stálo to za tu vycházku!
Marie Seitlová
Aničko nádherně vyfocené květiny, narašené větvičky,.... Ale je mi smutno, jak se naklání pod tíhou sněhu a ledu. Já bych už měla ráda jaro. Děkuji za krásné fotky.
Zuzana Pivcová
Krásné fotky, Aničko, nešla jsi zbytečně! Ale to Ty nejdeš nikdy. Děkuji.
Daniela Řeřichová
Aničko, nádhera. Makrodetaily vyvolávají fantaskní představy. Moc Tvé umění obdivuji.
Vladislava Dejmková
Hezký fotografický pohled na detaily. Nejvíce mě zaujala ta zlatice s kapkou zmrzlé vody. Snad to ta příroda nějak zvládne.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...