Žižkovské rozvolňování
Ilustrační foto: Pixabay

Žižkovské rozvolňování

5. 5. 2021

Řádění coronavirové epidemie už je otřepané. Začíná se postupně rozvolňovat. Žižkov ale jen jako vždy svérázně. Poklid tu byl skoro celý rok!

Včera, v jednu hodinu v noci začal v našem parčíku hrozný řev. Prali se tam propuštění trestanci. Jejich dialekt byl ale mimopražský. Jejich čubka k tomu zděšeně štekala. Spící nájemníci se hrůzou probudili a zavolali policii. Přijely čtyři osobní vozy úderné policie. Četné rány pěstí do jedné kriminálnické hlavy mukla omráčily a on v bezvědomí padl na chodník. Policie zavolala ještě skříňový zdravotnický vůz, pro operace několika raněných najednou. Ten hned zahájil chirurgické zákroky.

Pak už se jen dohadovali, kdo a koho napadl jako první. Asi po hodině vše skončilo a všichni se rozešli.

Teprve až po ranním rozbřesku domovnice Pomajzlová setřela krev z chodníku.                                                  

 

     

 

  

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Výborně pane Nekvasile, už se mi skoro stýskalo po vašem hororu.
Dana Puchalská
Dtto Irena M. a Rostislav M.
Hana Šimková
Pane Miloši to je ale zase hrůza.
Zuzana Pivcová
Jste srostlý se Žižkovem. V jiné pražské čtvrti byste snad ani neměl o čem psát. :-D
Rostislav Mraček
Tož jsem se na ten profil taky podíval. I na ostatní články - trefila jste to, paní Mertová! A zasmál jsem se té trefě. Díky.
Irena Mertová
Vymýšlíte si pořád stejné věci - viz vaše předchozí články... souvisí to nějak s vaším výzkumem (viz profil)? :-)
Jana Šenbergerová
Žijete, sledujete, píšete - vše je jak má být. :-)
ivana kosťunová
Zní to jako svodka- ale dobrý :))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.