Kurzivka o těhotné době
Ilustrační foto: Pixabay

Kurzivka o těhotné době

27. 10. 2022

V dnešní době, až těhotné nejrůznějšími problémy, ať už finančními, zdravotními a bohužel i válečnými, je často problém soustředit se zcela na něco pozitivního. Snažím se nějak pokračovat ve svých dvou rozpracovaných knihách, ale sotvaže otevřu web, vystřelí na mne, až brutálně, množství článků informujících o současné válce na Ukrajině. Novináři mají žně. A ti, co se tuto chmurnou atmosféru snaží trochu zmírnit, píší až stupidní a nezajímavé články o životě více, či méně významných celebrit. Vyber si, člověče! Normální už není ani sport. Co je ale v této době vůbec normální?!

Snažím se soustředit na své rozpracované téma, ale inspirace nepřichází. A slunce, zářící na bezmračné obloze, vybízí k tomu, hodit všechny problémy, jak válečné, tak i ty literární, někam daleko za hlavu, dát pejskovi obojek a vyrazit někam za město a relaxovat pohledem na středohorské kopečky a životodárné slunko nad hlavou.

 

glosa
Autor: Jan Zelenka
Hodnocení:
(5 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Před problémy neutečete, ono si vás to najde. Nejlépe je, postavit se k tomu čelem. Když zaujmeme postoj oněch tří opic ( nevidím, neslyším, nemluvím), problémy nezmizí.
Libuše Křapová
Šmankote, zase jsem měla moc rychlou ruku a nepřečetla si to po sobě. ... říjnové ... Také.... Takže ....Jen ... Asi mi nějak špatně funguje shift, skoro všude v textech musím opravovat velká písmena. Omlouvám se :-)
Libuše Křapová
Honzo, normální je konečně počasí. Je íjnové babí léto :-) Jinak s tebou souhlasím. Ať kliknu na notebook anebo otevřu TV, okamžitě na mne vyskočí negativní zprávy,. Válka, energie, zdražování - a do toho "pozitivní" zprávy, o kolik se zvednou důchody a na kolik to přijde státní rozpočet. také je pozitivní zpráva, že příští rok si už poslanci zvednou platy. takže nyní už jen shlédnu titulky a jdu radši něco dělat. Třeba psát ty knížky :-) A neboj, inspirace se zase dostaví. jen někdy potřebuje čas, to přece znáš taky. Jen si vzala dovolenou.
Jan Zelenka
Milé dámy, děkuji za vaše ohlasy. Doba je špatná, leč, třeba to vzít na vědomí a dělat to, co máme rádi a co nás naplňuje. Skoro se tady bojím napsal, že rád vařím. Asi nejsem normální. Jo, a taky je dobré podrbat babičku Britney na její chlupaté hlavičce.
Jana Jurečková
Já mám ve své hlavě jednu jedinou myšlenku. U téct z dnešní doby někam do klidu a pohody. Taky se mi to nedaří, protože, kam se podívám jen samé problémy. Vše pěkné se někam ztratilo, nikdo neví kam...... Snad v televizi mě včera potěšily Četnické humoresky, už jsem ten seriál viděla, ale i přesto dokáže znovu pohladit po duši.
Jana Kollinová
Pane Zelenko, píšete mi z duše, potýkám se obdobnými pocity. Líbí se mi kresbička a přemýšlím, zda chcete získat tři zlaté vlasy Děda Vševěda, abyste mohl zdárně pokračovat v autorské tvorbě a dokončit další knihy, nebo chytáte slunce za pačesy a vyrážíte s pejskem na procházku. :-)
Jana Šenbergerová
Jendo, myslím, že jste zvolil nejlepší řešení ze všech možných, a někdy i nemožných.
Dana Puchalská
Ano Honzo, čti méně. Je to občas nejlepší způsob jak se nezbláznit.
Martina Růžičková
Podzimní procházky jsou určitě léčivé. A sluníčko letos nejspíš ví, jak je potřebujeme. Proto nás asi snaživě zahřívá ještě na konci října.
Věra Ježková
Jendo, třeba míň číst. Těším se podzimní procházku s vámi. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.