Svetr s rolákem sluší, i když si to mnohé dámy nemyslí
FOTO: Ingimage a Pexels

Svetr s rolákem sluší, i když si to mnohé dámy nemyslí

9. 12. 2022

Vypadám jako bych neměla krk. Škrábe, vadí mi. Není slušivý. To říká nemálo žen o svetrech s roláky. Jiné však na ně nedají dopustit. Faktem je, že v zimních měsících jde o nejpraktičtější kus v šatníku.

Některé dámy si kupují roláky další a další, jiné by do své skříně nic takového nepustily a raději nosí v chladných dnech nejrůznější šály či šátky. Svetry s roláky se však objevují stále dokola v nových kolekcích a jde o typ oblečení, který nikdy nevyjde z módy. Dají se pořídit levně v běžných obchodních řetězcích, stejně jako za pár tisíc korun v luxusních obchodech.

Ovšem právě u roláků  se vyplatí trošku větší investice a přemýšlení. Takový levný umělý opravdu může na krku poněkud kousat. Naopak, velmi kvalitní vlněné, mnohdy i kašmírové kousky se dají občas výhodně vypátrat v second handech za slušné ceny. Zkrátka, svetr s rolákem by měl být takový, aby po jednom vyprání nebyl zmuchlaný a žmolkovitý.

Když se už žena ovšem rozhodne do kvalitního roláku investovat a cítí se v něm dobře, zpravidla pak jde o složku jejího šatníku, která ji provází mnoho let. A výhodou takového roláku je, že se dá nosit do práce, na vycházky po městě i na výlety do hor. Hodí se k kabátům i bundám, ke kalhotám i k sukním.

Tady je malá inspirace, že krásný rolák může udělat krásnou i jeho nositelku a platí to v každém věku.

 

b.png

a.png

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Roláky nenosím, mám ráda volný krk a pokud je opravdu už velká zima tak si raději dám teplou šálu. Ale tu opravdu jen vyjímečně, většinou zimu zvládnu i bez té šály.
Zuzana Pivcová
Ráda nosím roláky v zimě, ale takové, které přiléhají, ty velké volné mi nikdy nevyhovovaly.
Olga Škopánová
Roláky nenosím, přes brýle se těžko přetahují.
Věra Ježková
Roláky mám ráda celý život. Nesluší mi svetry přiléhající těsně ke krku.
Daniela Řeřichová
Roláky jsou nesmrtelné, nedovedu si představit zimní šatník bez několika roláků.
Marie Ženatová
V mládí jsem nosívala roláky moc často, teď mám raději teplé šály ♠
Hana Rypáčková
Jak jinak, než bodám na to, zda mi sluší nebo ne, hlavně , že hřeje a nahradí šálu. Jen to stahování přes hlavu je horší. Takže u mne vítězí ten na zip vpředu. Volným rolákem je nutno obtočit krk.. Je spíš na parádu.. To už je pak lepší šála..
Margita Melegova
S postavou koule mi bohuzel neslusi.
Helena Přibilová
Roláky jsou nedílnou součástí mého zimního šatníku.
Marie Seitlová
Roláky mám ráda, mám tenké i hrubší.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.