Obrázky z cest: Krkonošské vycházky – Nad Špindlerovým mlýnem
Všechny fotografie: Blanka Lazarová

Obrázky z cest: Krkonošské vycházky – Nad Špindlerovým mlýnem

8. 2. 2023

V srpnu jsem trávila pár dní u kamarádky v Krkonoších. Jeden z našich výletů vedl do Špindlerova mlýna. Tedy spíš na vycházku do přírody než do města. Auto jsme nechaly ve Špindlu a lanovkou vyjely na Přední Planinu.

Měly jsme v plánu se projít a pokochat pohledy do krajiny nám známé z lyžařských toulek. Tímto místem je část mezi Špindlerovým mlýnem a Pecí pod Sněžkou.

Hemží se to tu chalupami, chatami, restauracemi, boudami a různými staveními a usedlostmi. V nejedné z nich končily naše výlety po lyžovačce ať už na sjezdovkách nebo na běžkách.

Příběhy, které jsme tu společně prožily, by byly na dlouhé zimní večery u kytary jako stvořené. Obzvlášť ty ze studentských let.

Až na Výrovku, kterou jsme si vytyčily jako cíl, jsme nedošly. Pěšky je to přece jen delší čas než na běžkách. Na těch bychom tam byly co by dup. Navíc auto bylo ve Špindlu a musely jsme jít zpět stejnou cestou.

Ale to vůbec nevadilo. Měly jsme pěkné počasí, dobrou náladu, turistů jsme potkaly jen pár, kolem krásná příroda, v hlavě nostalgické vzpomínky, tak co víc si přát.

Zase jeden pěkný den.

cestování Krkonoše
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Švancarová
Kdysi jsme šlapali ze Špindlu do Pece,přes Výrovku.Krkonoše jsou hezké jak v létě tak v zimě.
Vlasta Ledlová
Loni v létě jsem ve Špindlerově Mlýně strávila první týden v červenci se svým vnukem. Stejně jako ty jsme si hory parádně užili.
Blanka Lazarová
Děkuji za sdílení a jsem ráda, když u vás vyvolám podobné vzpomínky.
Soňa Prachfeldová
Krásná příroda, před několika lety jsme byli v Malé Úpě a procestovali jsme dost okolí. Nejlepší mimo sezónu. Díky Blanko za sdílení.
Zuzana Pivcová
Byla jsem tam vždy pouze v zimě. Ale nezapomenu.
Miloslava Richterová
Paráda, díky :-)
Miloslava Richterová
Paráda, díky :-)
Hana Polednová
Blanko, moc hezký výlet a fotky jsou parádní. Na hory jsme jezdívali raději v létě a prochodili tam hodně km.
Jan Zelenka
Hezký výlet. Před pár lety jsem strávil v Krkonoších krásný týden s kamarádem Vláďou. některé z fotek mi ho připomněly.
Daniela Řeřichová
Blanko, tvé Obrázky z cest mám moc ráda. Prima fotoreportáž z Krkonoš.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.