Výstup ke kříži ze Svatého Jana pod Skalou
Foto: Libuše Heulerová

Výstup ke kříži ze Svatého Jana pod Skalou

16. 5. 2023

Nejdříve nás bylo asi osm, potom šest a nakonec jsme zbyli čtyři. Vlasta, Zdenka, Květinka a já. Ve fotografiích Vám chci přiblížit náš výstup.

aktivní senioři cestování
Hodnocení:
(4.8 b. / 31 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Jste fakt dobré. Já už dnes ne ne. Výstupy mi nejdou.
Dana Puchalská
Parádní fotky. Jste všechny skutečně odvážné.
Helenka Vambleki
Zdatné horolezkyně to zvládly za nás všechny :-)
Květuše Pinkasová
Libuško, nádherná vzpomínka a fotodokumentace nejen pro mne ♥
Marie Měchurová
Libuš, dobře, že jste se vydaly na výstup ke křížku na skálu nad Svatým Janem. Opravdu to stálo za tu námahu, na ten výhled asi dlouho nezapomeneme. Fotky, jako vždy, perfektní !!
Alena Vávrová
Odvážné a zdatné - blahopřeji k výstupu ♥ .
Hana Polednová
Libuško, děkuji za fotky, které jsou úžasné. Alespoň takto jsem se tam odtud podívala, jak to dole vypadá z výšky. Váhala jsem, nakonec jsem to také vzdala. Čtyři statečné íčkařky to daly, super. Byl na vás krásný pohled nahoru od kafíčka dole v restauraci.
Eva Mužíková
Líbo, hlava se mi motá už jen při pohledu na tu hloubku zachycenou na parádních fotkách. Smekám.
Jan Zelenka
Parádní výstup i fotky. Kdysi za mlada jsem tam také vylezl. To jsem měl ještě plno sil. Dnes bych tam s vámi určitě jít nemohl.
Helena Přibilová
Ke kříži ze Svatého Jana pod Skalou jsme s manželem vystoupali před více než dvaceti lety a dodnes si pamatuji, jak nám ten výšlap už tenkrát dal zabrat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...