Íčkařský kalendář na rok 2024
FOTO: Lenka Měkotová

Íčkařský kalendář na rok 2024

16. 11. 2023

V průběhu podzimu probíhala fotosoutěž o "nejkrásnější fotky uplynulého roku." Vybrané snímky z této soutěže tvoří páteř nástěnného kalendáře na rok 2024. Podívejte se, jak bude kalendář vypadat.

Nový kalendář obsahuje celkem 37 snímků, z toho 32 fotografií vzešlo z poslední fotosoutěže a zbývajících pět snímků doplnila redakce z rubriky Foto dne. Kalendář je na poslední straně tradičně obohacen o básně íčkařských autorů. Prosíme autory básní i snímků doplněných z rubriky Foto dne, aby nám potvrdili, že se zařazením do kalendáře souhlasí.

Kalendář půjde do tisku koncem příštího týdne, tzn., že na našem společném setkání 12.prosince bude k vyzvednutí. Jeho cena zůstává stejná jako loni, tj. 240 Kč.

Budeme rádi, když nám do komentářů napíšete, zda budete mít o nástěnný kalendář na rok 2024 zájem a případně o kolik kusů, abychom věděli před tiskem přibližný počet výtisků. Ti, kteří si nebudou moci kalendář vyzvednout osobně, bude zaslán poštou na základě objednávky v našem e-shopu, kam bude kalendář zařazen v příštím týdnu.

Jednotlivé strany kalendáře si můžete prohlédnout pod tímto článkem v galerii.

fotografování i60.cz kalendář
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 36 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
A já 1 kus. Vyzvednu osobně při setkání.
Věra Ježková
Kalendář je moc hezký. Mám radost, že je na něm i moje fotka. Se zveřejněním souhlasím. O vyzvednutí 12.12. požádám Martinu.
Naděžda Špásová
Kalendář mi udělal radost, se zveřejněním souhlasím. Objednávka 2 ks , zaslat poštou. Prosím o zaslání č.ú., a celkovou částku 480,- Kč + poštovné na telefon, nebo e-mail, uhradím obratem. Moc děkuji a přeji hezký den.
Miloslava Richterová
Kalendář opět moc pěkná práce :-) se zveřejněním souhlasím, prosím o zaslání 1 ks poštou na dobírku.
Alena Tollarová
Objednávám 1 kus a vyzvednu si ho na setkání 12.12.
Martina Růžičková
Opět moc povedený. :-) Objednávám 1 kus, který si vyzvednu na setkání 12. 12. Se zveřejněním fotky souhlasím.
Eva Mužíková
Děkuji za zprávu, potěšila mne, zvláště proto, že ve hře bylo mnoho krásných fotek.. Se zařazením souhlasím.
Zuzana Zajícová
Je krásný a chci ho, prosím!!! Vyzvednu ho při setkání
Jana Kollinová
Mám zájem o 1 ks kalendáře - dodání do zásilkovny. Děkuji
Jitka Hašková
Kalendář se mi líbí, objednávám 1 kus a vyzvednu si osobně na setkání.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.