Milé adventní setkání příznivců Íčka
Všechny fotografie: Jan Raška

Milé adventní setkání příznivců Íčka

12. 12. 2023

Z Bohumína do Prahy trvá cesta vlakem čtyři hodiny. Přesto hned šest Bohumíňáků dorazilo na sraz Íčka na Staroměstském náměstí, aby se setkali s přáteli, které poznali díky portálu i60, povykládali si s nimi, popřáli si k Vánocům a zase odjeli domů do Bohumína. Hezké, že?

A přijeli i lidé z Ostravy, Opavy, Holešova, Poděbrad, Havlíčkova Brodu, Karlových Varů, Roudnice, Ústí nad Orlicí, Náchoda a dalších míst Česka, a samozřejmě i Pražáci či "kolempražští"...

Z předvánočních setkání v prostorách Pražského kreativního centra se už stala tradice a každý rok příznivců portálu i60 přibývá. Dnes bylo tak plno, že jsme se málem do jedné pronajaté místosti nevešli.

Každý přivezl nějakou dobrotu - sladkou či slanou a někdo i tekutou a také ručně a zručně vyrobené dárečky.

Bylo to opět milé, přátelské setkání.

Díky za vaši přízeň! Ještě jednou zdravíme, a to i ty, kteří dnes dorazit nemohli... Tak zase příště!

 

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.08.09.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.12.17.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.10.01.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.09.01.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.10.57.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.13.24.png

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 21.14.15.png

 

Fotografie Ireny Mertové:

pxl-20231212-142957654mpa.jpg

pxl-20231212-144454347a.jpg

pxl-20231212-142856083a.jpg

 

 

 

čtenáři i60.cz
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 49 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Přibilová
Je mi líto, že jsme se s manželem nemohli zúčastnit tohoto setkání, neboť jsme byli pracovně zaneprázdněni. Zdravím tímto všechny naše milé známé a těším se, až se uvidíme na dalším setkání.
Květuše Pinkasová
Díky Honzo a všichni moji také i ne/přítomní vždy i 60 za to, že jste a mohu si i tady dál žít i dost až neuvěřitelně dál naplno ♥ Stála mi ty čtyřhodinovky opravdu za to ♥ Divíme se všichni někdy, že mě Pepa bere takovou až někdy divně odvážnou, i když se taky často diví ♥ Opakovat všechno hezké ♥
Sofi Wirlandová
Dobrý den, já sice nejsem seniroka, jsem invalidní důchodkyně, v únoru mi bude 26 let, na setkání jsem nebyla, nicméně velmi ráda bych si našla tady nanwebku hodnou babick z Plzeňska na volání a procházky venku. Rodinu nemáme plně funkční jedna babi a jeden děda fungují. Ale hledám si kmaaradky a známé a chci věrné, které vydrží, vyslechnou, jsou opuštěné a hlavně poradí. Děkuji. Zdravím.
Marie Novotná
Bylo to překrásné a milé setkání. Plno povídání každý s každým. i dohromady. Tak zase příště ,moc se těším a děkuji za každé setkání s prima lidičkama .
Eva Mužíková
Díky Honzo, zase další krásné setkání.
Zuzana Pivcová
Báječné! Myslela jsem na vás a přála vám jen a jen radost.
Hana Polednová
Děkuji všem za úžasné setkání a především Honzovi za skvělou organizaci, dobré občerstvení a hlavně trpělivost. Nemohl nás ani překřičet, když nám chtěl něco sdělit. To vše vypovídá o prima náladě všech zúčastněných. Pokaždé si máme co říci a než se všichni obejdeme a vše ochutnáme, blíží se konec. Je milé, že setkání každým rokem navštěvují i nováčci a bylo tomu tak i tentokrát. Ať žije "íčkařská rodina" a hlavně všem moc zdravíčka i příštím roce!
Olga Štolbová
Bylo to prima, díky, díky, díky všem. Přeju krásné, klidné a zdravé Vánoce. ♥ ♥ ♥
Dana Kolářová
Díky za krásné setkání, úsměvy a dobrou náladu všem, všem všem....
Irena Mertová
Děkuji, bylo to moc fajn. Také jsem dala pár fotek do galerie na svém profilu: 2023 12 12 Předvánoční setkání v redakci I 60

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.