U nás rostou!

U nás rostou!

10. 8. 2014

Když jsem psala o sobě článek do soutěže Lady Sympatie, zapomněla jsem na jednu zálibu. Strašně ráda sbírám houby. Jak zjistím, že rostou, zapomenu na bolavé koleno. Vezmu si svoji oblíbenou hůlku, plátěnou kabelu a nožík a už uháním.

Do lesa to mám tři minuty svižnou chůzí. Miluji ten pocit, když jsem ráno v lese sama, sluníčko se dere přes stromy, ptáci zpívají. Procházím lesem sem a tam, znám už každou roklinku, každou cestičku. Je to mladý les zvaný Doubky, chodím tam rok co rok už 55 let.

Jsem ráda, že zálibu ve sbírání hub se mnou sdílí i dva moji vnuci, někdy chodíme spolu v partě a dělíme se o radost z úlovků.

Přeji všem houbařům hodně hub a když už nebudou houby, tak aspoň krásnou procházku lesem.

houby Lady Sympatie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Evi,to bylo loni,letos ani ň!
Eva Mužíková
Nádherný úlovek Evčo. Já jsem dnes dostala od syna, který vyrazil do lesa ještě za tmy, několik ryzců a hřibů. Hřiby usuším, ryzce pokmínuji a hodím na máslo... mňamka...
Eva Balúchová
Kousek pod Brnem..Ale teď už budou růst asi všude. Už nakládám do octa.
Olga Štolbová
Kde? Kde? Kde? Ten první udělá vždycky největší radost.***
Eva Balúchová
Dnes jsem ráno našla 30 krásných praváků a za chvilku jdu znovu.Když rostou,všechna domácí práce jde bokem :-)
Jana Šenbergerová
Ti vaši praváci nemají chybu. U nás jsem zatím potkala v lese jen "leváky". Je jich hodně a jsou předzvěstí dobré podzimní houbové sezony. Snad bude dobrá, zásoby docházejí. Přeji všem houbařům ty nejlepší úlovky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...