Jesenická houbová roláda

Jesenická houbová roláda

20. 8. 2014

Zkuste si z čerstvých hub udělat jesenickou houbovou roládu. Je to opravdu jednoduché a výsledek stojí za to. Pojďme na to.

Ingredience:
500 g mletého masa
500 g čerstvých hub
6 vajec
0,5 dl vody
strouhanka, sůl, pepř, majoránka, česnek, cibule, kmín, hrášek, paprika, případně kukuřice,  zelená petržel, máslo

Postup:
Mleté maso našleháme s trochou vody, solí, pepřem, majoránkou, 3 vejci, cibulí a česnekem. Prohněteme a přidáme strouhanku. Než se odleží, připravíme si nádivku z očištěných hub, které podusíme se solí, kmínem, česnekem. Přidáme trochu másla, 3 vejce a usmažíme. Vzniklou hmotu smícháme s hráškem, barevnou paprikou, případně kukuřicí a petrželkou. Masovou směs rozprostřeme na alobal tak, že vznikne jakási placka, na níž rovnoměrně rozložíme houbovou nádivku a srolujeme. Zabalenou roládu podlijeme vodou a pečeme asi 40 minut.

Nakonec alobal rozevřeme a pečeme asi ještě 10  minut prudčeji, aby se vytvořila "krusta".Podáváme s bramborem, zeleninou, nebo jen tak s chlebem.

Dobrou chuť!

 

Také máte rádi houby? Prozraďte nám, jak je zpracováváte a jaké pochoutky z hub připravujete. Pošlete nám svůj recept na jakýkoli pokrm či přílohu z hub. Nejzajímavější recept oceníme "nejlepší českou kuchařkou všech dob" od Marie Janků-Sandtnerové.
houby recepty
Autor: Jana Mičová
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana schullerová
SKVĚLÍ RECEPT POCHUTNALA SI CELÁ RODINA
Eva Varaďová
Dávám hlas Jesenické houbové roládě. Vypadá výtečně.
Petra Nováková
Opravdu výborné a na oko lahodící. Pekli jsme o víkendu. Recept jsem si přepsala do svých oblíbených - jen jsem si s dovolením přejmenovala na Krkonošskou roládu, protože sbíráme v těchto horách. Moc děkuji
Vojtěch Fojtík
Já už jsem vyzkoušel a povedlo se. Je to vynikající, všem doporučuji a dávám jedničku. Tento recept by měl podle mě vyhrát.
HANA NOVÁKOVÁ
Tak po přečtení tohoto receptu,zítra vyrážím na houby a do obchodu pro mleté a hned vyzkouším.Díky za recept
Tana Vacková
Škoda že u nas houby zatim nerostou ,určitě vyskoušim ,vypada zajmave
Beata Mintalova
super receptik určite vyskušam
marcela dubnová
TO VYPADÁ SKVĚLĚ VYZKOUŠIM JEN AŽ POROSTOU
RUDOLF BARTOŠ
hlavně aby už konečně rostly houby
Pavel Smíšek
ňam, to mě babča musí upect,hned zítra jedem na houby ,tak ještě něco najít !!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.