Obcologie podruhé - dokončení

Obcologie podruhé - dokončení

29. 10. 2014

Vážení a milí komentátoři, užasla jsem, když redakce v neděli večer zveřejnila průběžné pořadí fotogalerií a uviděla jsem svoje jméno na přední pozici. Přiznávám nepokrytě, že se moje srdíčko zatetelilo radostí nad tím, že jste přesně pochopili můj záměr, uvedený na konci mé Obcologie. Vylíhlo se mi v hlavě totiž námětů více a jak přibývaly další fotogalerie, čekala jsem, jestli někdo bude mít stejné nápady. Zatím se tak nestalo, a tak je třeba využiju při jiné příležitosti. 

Jsem ráda, že jsem nakonec mezi všemi zvolila právě "Obcologii". Dost jsem váhala, ale přemohla mě zvědavost, jestli můžu s touto přece jen trochu neobvyklou a z řady vybočující galerií uspět. Zajímaly mě komentáře a čekala, jestli přijde nějaký negativní, jestli někdo bude pohoršený a třeba také, jestli někdo poukáže na dvojsmyslnost názvu ve vztahu k obsahu "příběhu". Nic z toho doposud nenastalo.
V každém případě vám všem děkuji za přízeň, za všechny příspěvky i za dobré tipy, které určitě využiju. Zdá se mi, že jsem si díky i60 a této soutěži zadělala na nového koníčka.

Aktuálně, když tu mám rodiny mých dětí s jejich dětmi a z toho vyplývající ruch, přemýšlím, jestli zrovna nejsem "Rudná Chýně". A dokonce je docela možné, že v pátek po skončení soutěže se ocitnu v místě, které mi připomněl Vašek a pojmenovala ho Olga Štolbová. Fotoaparát budu mít samozřejmě s sebou a vrátím se s reportáží. Mně totiž ani to místo, ani Slaný Otruby ani Krajková Medvědice nevyvedou z míry.

A tak hlavně pro vás, vážení komentátoři, ale i pro všechny další čtenáře, mám tento vzkaz: jestli se mi podařilo vás zaujmout a přimět chvíli se nad mým příspěvkem zastavit a zamyslet a dokonce vás pobavit a rozesmát, splnila moje Obcologie beze zbytku svůj účel. Mám upřímnou radost a všechny vás chválím, váš zájem mne těší a cítím se jako krásná hvězda, neboť jste mě poslali až na nebesa a všem vám patří moje poděkování, jak jinak než v tabulové podobě.

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Paráda, máš obce, kde jsme ani nebyli, znám jen Krásnou /u Aše) a jezdíme přes Hvězdu do Liberce.
Eva Mužíková
Alenko, taky mne Vaše OBCOLOGIE pobavila a jak píše Hanička, určitě by každý z nás našel nějaký název, který by Vaší galerii vtipně doplnil. Na př . v našem kraji Kozly, Husa, Vlčetín...
Alena Tollarová
Evo, napsala jsi to hezky jak Ty To umíš a já vidím, že to cítíme stejně a je mi fajn ... A myslím, že i Ty by ses mohla na i60 realizovat ...
Eva Nejedlá
Alenko, všechny ty názvy mě baví, kdopak je vymyslel, z čí byly hlavy? Některé neznám, vždyť jsem tam nebyla, tak aspoň z fotek jsem si je užila, přeju ti nadále nápady s inspirací a spoustu krásných míst, kam se člověk vrací. Ať život běží jak obrázky na plátně, je stejně barevný a chutná úchvatně.
Zoja Sedláčková
Také bych mohla z našeho okolí doplnit - tak třeba do zvířecích Volenice, do jídla Kváskovice a taky tady máme Strašín i Strašice
Ivana Stankova
Fajn, že pokračuješ. I.
Eva Balúchová
Ano Alenko,všechny jsi nás pobavila a věřím,že se ti z Obcologie stane koníček.Myslím,že většina čtenářů i60 si při cestách naší zemí,na tebe vzpomene jakmile uvidí zajímavý název.Já teda určitě.
Zuzana Pivcová
To je fakt dobré, takhle si vtipně pohrát se slovy do textu, máte talent pátrací i tvůrčí, o humoru ani nemluvě.
Hana Rypáčková
Myslím, kdyby se tu otevřelo okénko Obcologie a možnost vkládat obrázky, byla by to mela...A jak bychom se pobavili! Věří, že to bude výhra a už předem blahopřeji....
Vladka Steinová
Paní Aleno, moc pěkné. Držím Vám palce.

Zpět na homepage Zpět na článek