Móda a modelky

Módní přehlídka Zlín 24. září 2020

Do roka a do dne, a to doslova, se uskutečnila další módní přehlídka ve Zlíně. I když nynější doba těmto akcím moc nepřeje, přes to všechno určitě bude mít na co vzpomínat každý, kdo přišel a odložil strach z nakažení nemocí covid-19.

Anna Potůčková

Kila navíc opticky zmizí v rozevlátém oblečení

Mnohé ženy kyprých tvarů preferují velmi volné oblečení. Mají pocit, že v nich kila navíc opticky zmizí. Jiné říkají, že v takových beztvarých modelech silné dámy vypadají ještě silnější. Je to téma, které ženy probírají velmi často.

Vratislava Hofmanová, redakce

Módní přehlídka ve Ville Pellé

Navzdory nepříznivé epidemiologické situaci se včera za přísných bezpečnostních opatření uskutečnil Fresh Senior festival pořádaný neziskovou organizací Porte.

Jan Raška

Fenomén jménem šátek. Ideální doplněk pro dámy vyššího věku

Obdélník, čtverec, či trojúhelník. Kus látky hladící kůži krku, ramen, či boků, lahodící oku nositelky i kolemjdoucích diváků. Šátek měl vždy významné místo v historii a je součástí mnoha kultur i v současnosti.

Redakce i60

Výrazné vzory ve vyšším věku sluší, ale ženy se jich dost často bojí

Tak tomu se říká divočina. Výrazné barvy, vzory. Jde o styl, kterého se hodně žen bojí. Mnohé mají pocit, že jim nesluší. Jenže někdy jde o zbytečné obavy.

Vratislava Hofmanová, redakce

Podzim se blíží. Co nosit, když nám už není třicet

Podzim je nejpříjemnější období, co se týká výběru oblečení pro zralé a starší ženy. Je to čas na kalhoty, svetříky, košile. Na módu, která je nadčasová a sluší především dámám vyššího věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Džínová bunda sluší i šedesátnicím

Klasická, využitelná v mnoha situacích, slušivá. Tato slova se čím dál častěji používají v souvislosti s džínovou bundou. Už dávno nejde o kus oděvu z šatníku mladých lidí. Oblíbily si ji zralé ženy i seniorky.

Vratislava Hofmanová, redakce

Jako zebra. Účesy, které nosí mladé i zralé ženy

Šedé a černé pruhy. Výrazné pruhy. Pozor, nejde o nenápadné melíry, ale o pořádnou divočinu. Takové účesy jsou nyní v módě. Pryč je doba, kdy ženy své šediny zakrývaly.

Vratislava Hofmanová, redakce

Učesaná, neučesaná. Nejlepší způsob, jak prožít léto

Žádné dlouhé česání, foukání, natáčení, lakování. Nejlepší jsou v létě účesy, které vyžadují minimální údržbu. Sluší ženám v každém věku. Ty starší se jich však někdy obávají. Zbytečně.

Vratislava Hofmanová, redakce

Khaki. Barva, kterou ženy buďto milují nebo nenávidí

Málokterá barva budí tak kontroverzní reakce. Některé ženy ji označují za mimořádně neslušivou. Jiné na ní nedají dopustit. Khaki oblečení si buďto zamilujete nebo ho celý život odmítáte.

Vratislava Hofmanová, redakce
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.