Móda a modelky

Stáří s nápisem na tričku. Úlet, nevkus? Ale ne, odvaha se cení

Tričko s nápisem. To je kus oblečení, které bývá spojováno výhradě s mladým věkem. Když přijde řeč na oblečení pro lidi starší, bývá označováno za symbol nevkusu a neschopnosti vyrovnat se s věkem.

Vratislava Hofmanová, redakce

Nesmysly v kosmetice, za které zbytečně vyhazujeme peníze. Některé z nich vás překvapí

Minimalismus je trend, který proniká také do kosmetiky. Čím dál více žen přestává kupovat další a další kelímky či lahvičky s přípravky, které slibují, že vyhladí, omladí, zacelí, zvlhčí, vylepší. Tedy zbytečnosti, za které není třeba utrácet peníze. Tady jsou některé z nich.

Vratislava Hofmanová, redakce

Šedesátka je ideální věk, kdy se stát ženou na první pohled

Elegantní šaty, zářivé barvy, sukně, výrazné ozdoby. To jsou součástí oděvu, které mnoho žen s přibývajícími roky odkládá a sází na takzvaně pohodlnou, volnočasovou módu. Je to škoda. Šedesátka přece neznamená, že je nutno chodit stále v kalhotách.

Vratislava Hofmanová, redakce

Doba plavková se opět blíží. Jenže výběr plavek bývá mnohdy pro ženy utrpením, zvláště pro ty ve vyšším věku

Nadčasové, slušivé, vhodné pro ne zcela dokonalé postavy. Tak si zpravidla představují mnohé ženy ideální plavky. Čím jsou starší, tím více času jim pátrání po nich zabírá. Je nejvyšší čas se po nich porozhlédnout.

Vratislava Hofmanová, redakce

Maxi šaty sluší v každém věku

Dlouhé šaty. Hodně dlouhé. Nejméně do půlky lýtek, nejvíce až ke kotníkům. Rozevláté, z tenkých látek. Některé ženy se celý rok těší, až je v létě vytáhnou z šatníků. Jiné se k nim staví rezervovaně a říkají: To se pro mě nehodí. Což je chybná úvaha.

Vratislava Hofmanová, redakce

Bílá košile: Klasika pro různé příležitosti, každou postavu i každý věk

Často se s ní spojuje slovo basic. Tedy základ. Tak se v módní branži označují kusy oděvu, které by měly být v každém šatníku. Jenže některým ženám připadá taková bílá košile příliš nudná, obyčejná, a tak se jí vyhýbají.

Vratislava Hofmanová, redakce

V jednoduchosti je krása. Platí to pro módu v každém věku

Jednoduché střihy. Žádné vzory, žádné ozdoby. Minimalismus je trend, který sluší mladým dívkám i  ženám vyššího věku. Jeho největší výhodou je, že v něm zpravidla vypadají dobře nejen ženy štíhlé, ale i ty plnějších postav.

Vratislava Hofmanová, redakce

Tepláky nebo šaty? Domácí oblečení je v centru pozornosti

Provozovatelé internetových obchodů hlásí, že se výrazně zvyšuje zájem o domácí oblečení. Tedy o pohodlnou módu. Je to jeden z dopadů pandemie, kdy lidé tráví většinu dní doma. Ale je to také příležitost uvědomit si, jak hodně se změnil styl domácího oblékání.

Vratislava Hofmanová, redakce

Melír - účes milovaný i zatracovaný. Když se nepovede, může to být katastrofa

Může to být velký krok k lepšímu, ale také ukázka, jak vypadá nevkus. Melíry, tedy zesvětlené či barevné proužky ve vlasech, jsou velmi oblíbeným zpestřením účesu. Ale pozor, ne každému sluší a ne každý kadeřník je umí udělat.

Vratislava Hofmanová, redakce

Když jde dáma na vycházku aneb Jaký outfit si připravit na dny, kdy bude zase možné vyrazit mezi lidi

Boty, které jsou pohodlné a dá se v nich vyrazit na dlouhou procházku. Oblečení, které je slušivé, sportovní a elegantní zároveň. To je styl, který sedí většině zralých žen. Ty, které si ho pustily do života, zpravidla žijí aktivně a netrápí se pochybnostmi, jak přitom vypadají.

Vratislava Hofmanová, redakce
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.