Móda a modelky

Kdo obléká Miss?

Sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi založili módní značku PONER před čtyřmi lety. Nejprve vyráběli zdobené spodní prádlo, pak přešli k navrhování šatů i nejrůznějších doplňků. Jejich hvězda stoupá rychle.

16. 9. 2019 Redakce

Stáří s nápisem na tričku. Úlet, nevkus?

Tričko s nápisem. To je kus oblečení, které bývá spojováno výhradě s mladým věkem. Když přijde řeč na oblečení pro lidi starší, bývá označováno za symbol nevkusu a neschopnosti vyrovnat se s věkem.

10. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Písecká brána se po roce znovu otevře zralým modelkám

Už popáté budou ženy z portálu i60 předvádět módu v rámci Babího léta v pohybu na Písecké bráně v Praze 6. Přijďte se také podívat, a to v úterý 24. září od 16. hodin.

9. 9. 2019 Redakce

Jak správně nosit šperky, aby vynikly

Navléknout si spoustu prstenů najednou, míchat bílé a žluté zlato nebo kombinovat bižuterii s diamanty. Takových a mnoha dalších přešlapů se dopouštíme ve snaze nechat vyniknout svým šperkům.

29. 8. 2019 Jana Nevěčná

Tuniky a košile sluší v každém věku

Žena, která má v šatníku jednoduché tuniky a košile, zpravidla nikdy neříká, že nemá co na sebe.

16. 8. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Správný výběr náušnic podtrhne styl a krásu ženy

Vybrat si správné naušnice je umění. Dokážou totiž podtrhnout osobitost a styl každé ženy. Ať už dáte přednost výrazným visacím, anebo méně nápadným přímo na ucho, vsaďte na kvalitu a věnujte pozornost i způsobu zapínání.

9. 8. 2019 Jana Nevěčná

Kalhoty pro každý věk

Úzké nebo široké? Dlouhé nebo tříčtvrteční? Zásadně tmavé nebo světlé, ba dokonce bílé? Tyto otázky si ženy často kladou při výběru kalhot. A čím je dáma starší, tím méně odvahy při výběru mívá.

7. 8. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Motání, vázání

Vážené íčkařky, protože mám zase nějaké špatné období, které mě svazuje natolik, že nechodím ven,…

4. 8. 2019 Hana Nováková

Letní rozcuch pro každý věk

Pryč je doba, kdy ženy vyrážely na dovolené s kulmou, natáčkami a tužidly. Módní časopisy jsou zahlceny tipy na pohodlné vzdušné účesy, které by dříve byly považovány za neupravené, neučesané, rozcuchané.

31. 7. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Vyšívání slaví velký návrat

Nápisy a malé obrázky na tričkách. Nebo naopak velké plochy plné složitých obrazců. Vyšívání má různé podoby a je znovu v módě. Rozhodně nejde o starodávný způsob zabíjení volného času, který do dnešní hektické doby nepatří. Je tomu právě naopak.

26. 7. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce