Móda a modelky

Zářivé barvy sluší v každém věku

Některé ženy se jich bojí, některé tvrdí, že sluší pouze mladým dívkám. Váže se k nim spousta předsudků: nejsou elegantní, zvýrazňují vrásky ve tváři, zralá dáma takové brutálně barevné oblečení nenosí. Jenže předsudky nejsou dobré.

Vratislava Hofmanová, redakce

Hodně rozevlátě. Ideální trend pro plnoštíhlé dámy

Jednoduchý střih, často jde v podstatě o dva čtverce látky sešité na bocích. Otvor je na hlavu a ruce. Výsledkem je zajímavá, volná, rozevlátá halena, která sluší ženám různého věku a různých proporcí.

Vratislava Hofmanová, redakce

Jednoduché účesy pro zralé dámy. Existují?

Na modelkách na fotografiích vypadají všechny účesy krásně. Stejně skvělé jsou na celebritách, které se nechávají zachytit fotografy zásadně, když jsou pečlivě upravené. Ale jak takový stejný účes vypadá na ženě, která žije normální život? Existují střihy, které vypadají vždy dobře, aniž by vyžadovaly složitou úpravu?

Redakce

Zdánlivě obyčejné účesy, které sluší v každém věku

Najít jednoduchý a pohodlný účes, který sluší, je pro ženy vyššího věku obtížné. Tedy, ony samy to často tvrdí. Někdy si však starosti s vlasy způsobují samy. Buďto proto, že odmítají změnu, nebo naopak proto, že udělají změnu příliš radikální.

Vratislava Hofmanová, redakce

Co na sebe, až přijde teplo? Inspirace
pro dámy vyššího věku

Odhalit ruce? Jak dlouhá sukně je vhodná? Hodí se v mém věku výstřih? To jsou otázky, které si často kladou ženy vyššího věku, když se oteplí. Najít lehké, vzdušné oblečení, ve kterém se dáma cítí dobře, není úplně jednoduchá věc.

Vratislava Hofmanová, redakce

Inspirace pro odvážné: Výroba osobních tenisek

Ženy vyššího věku nebo se zdravotními obtížemi si často stěžují, že je problém najít pohodlné a přitom vkusné boty. Takové, ve kterých se dobře chodí, ale zároveň jsou módní, mladistvé. Zapomínají, že existují tenisky. Trendem nyní je vyrábět si tenisky takzvaně osobní.

Vratislava Hofmanová, redakce

Když nechybí odvaha, tak na věku nezáleží

Výrazné neobvyklé šperky. Zářivé barvy. Absolutní nezájem o módní trendy, zaměření se na vlastní styl, individualitu, odlišnost od davu. Jsou ženy, které se tímto způsobem oblékají celý život. Některé k němu přistoupí až ve vyšším věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Komorní módní přehlídka v secesním domě U Nováků, Praha

Před pár dny mi zadrnčel telefon na pracovním stole. "Hele, Jano, dělám třicátého přehlídku v domě…

Jana Mesarčová

Bohémské tašky jsou opět v módě

Dámy vyššího věku si je dobře pamatují. Bývaly módní v dobách jejich mládí. Nosily se k širokým rozevlátým sukním, k batikovaným kouskům oblečení. Někdo tomu stylu říká hippies, někdo gipsy, někdo ho nazývá bohémský.

Vratislava Hofmanová, redakce

Účesy pro jemné vlasy a každý věk

Mám jemné vlasy, žádný účes mi nedrží. Čím jsem starší, tím mám vlasů méně a jejich kvalita je horší. To jsou častá slova zralých žen. Tak dost. Podstatou je kvalitní střih. Když bude, nářky nad kvalitou skončí.

Vratislava Hofmanová, redakce
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.