Móda a modelky

Francouzský paradox existuje

Pijí hodně vína, večer si dopřávají hodně jídla. Přesto jsou štíhlé. Nechodí do posiloven, neholdují plastickým operacím, přesto vypadají skvěle. Neutrácejí moc za oblečení, přesto se říká, že jsou nejlépe oblečenými ženami světa. To vše se říká o Francouzkách.

13. 11. 2018 Redakce

Nová Škoda Fabia má pozměněný design a také nové motory i asistenty

Už 30 let se v prodejnách škodovek jedno nemění: v nabídce nechybí pětidveřové auto, které sice patří do kategorie malých vozů, ale přitom uveze celou rodinu a v provedení kombi také pár pytlů cementu nebo dřeva na chalupu. Nová Škoda Fabia je pokračovatelem této tradice.

13. 11. 2018 Redakce

Kabáty na zimu: objemné a lehké

Volné, objemné střihy a materiály, které jsou lehké a přitom hřejí. Tak by se dal jednoduše popsat současný trend zimních kabátů. Pryč je doba, kdy ženy nosily kožichy vážící několik kilogramů. Vše je nyní odlehčené, včetně kožešin.

10. 11. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Listopad, měsíc svetrů

Dlouhé, teplé, měkké, volné. Často mohou nahradit kabát. Vypadají v nich dobře dvacetileté slečny i sedmdesátileté dámy. Dá se v nich chodit do práce i do přírody. Svetry by neměly chybět v žádném šatníku.

5. 11. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Dilema internetových seznamek: Blondýna, brunetka či zrzka?

Ovlivňuje barva vlasů ženy v internetových seznamkách kvalitu mužů, kteří se jim ozývají a typ vztahu, který jim nabízí? Odpověď zní: “ANO“.

2. 11. 2018 Karel Hyndrák

V barvách podzimu

Ke dni seniorů k večeru dámy, dcery, vnučky rozzářily sál Besedu Padá listí zelené, žluté, oranžové…

30. 10. 2018 Jitka Mošovská

Zimní street style v zahraničí

Zajímavé kombinace nového a starého oblečení. Tak se dá nejjednodušeji vyjádřit to, co velmi často nosí lidé vyššího věku v zahraničních metropolích jako je New York, Paříž či Londýn. Právě tam často blogeři a módní fotografové loví snímky náhodných kolemjdoucích, kteří jim připadají zajímaví.

27. 10. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Vernisáž fotografií a módní přehlídka v Poděbradech kamerou Danuše Kubátové

Ještě jednou se vracíme k naší povedené akci - vernisáži fotografií a módní přehlídce v Poděbradech. Po reportáži a fotografiích vám nyní nabízíme k zhlédnutí video, které opět připravila paní Danuše Kubátová.

24. 10. 2018 Redakce

Stříbrná. Trend, který je na vrcholu

Zpočátku to vypadalo, jako módní výstřelek, který pomine. Jenže se drží už několik let a podléhá mu čím dál více žen. Jde o šedé vlasy. Či spíše stříbrné.

17. 10. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Poděbrady fotoaparátem Miroslava Philippa

Ještě jednou se vracíme k vernisáži fotografií a módní přehlídce v Poděbradech. Takto zachytil naši akci fotograf Miroslav Philipp.

15. 10. 2018 Redakce