Móda a modelky

Co čeká naše čtenáře? Tři módní přehlídky a další výstava fotografií.

Příznivci portálu i60 si podzimní dny užijí. V průběhu září a října se uskuteční hned tři módní přehlídky - v Praze, Zlíně a Poděbradech a milovníci fotografování se mohou těšit na další vernisáž snímků z našeho portálu, která se uskuteční v Poděbradech.

20. 9. 2018 Redakce

Liběna Rochová: Štěstí patří připraveným

První dáma české módy. Profesorka UMPRUM, pod jejímž vedením ateliér designu, oděvu a obuvi jen vzkvétá a vítězí na mnoha frontách. Výtvarnice par excellence. Nositelka mnoha titulů, tvůrkyně tisíců fascinujících uměleckých kreací. Její díla jsou zastoupena v mnoha předních uměleckých sbírkách a muzeích.

19. 9. 2018 Redakce

Fotoreportáž: Hana Podolská - legenda české módy

Jak jsme si s Věrou Ježkovou slíbily, že se vypravíme do Umělecko-průmyslového muzea na výstavu…

11. 9. 2018 Jitka Hašková

Žena jako inspirace: Linda Rodin a její Winky

Je jednou z dam, které nyní ve světě udávají styl a inspirují ženy vyššího věku. Ráda se obléká v second handech, přitom pracovala jako stylistka pro velmi bohaté ženy. Blíží se jí sedmdesátka, ale právě v tomto období je na vrcholu.

11. 9. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Těšíme se na vás!

Čas běží jako bláznivý, přichází podzim a s ním již čtvrtá zlínská "MÓDNÍ PŘEHLÍDKA nejen PRO 50+". I letos jsme si pro vás připravili nějaké to překvapení. Něco prozradím v tomto článku, zbytek máte možnost uvidět na vlastní oči!

4. 9. 2018 Hana Lancová

Elegantní dáma. Jak vlastně vypadá?

Když se řekne elegance, každý si představí něco jiného. Někdo paní v kostýmku a klobouku, jiný ženu v džínách, bílé košili a saku. Móda je nyní rozvolněná, padly mnohé předpisy, co se pro koho a k jaké příležitosti hodí.

2. 9. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Hana Podolská v Uměleckoprůmyslovém muzeu: salon, který oblékal Mandlovou i Gollovou

V Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze začala výstava věnovaná prvorepublikové legendě české módy Haně Podolské. Ta potrvá do 20. ledna.

30. 8. 2018 Michaela Bučková

Staří a tetovaní. Proč ne?

Potkat nyní pána či dámu vyššího věku s rozsáhlým barevných tetováním je výjimečné. Ovšem až zestárne dnešní mladá generace, bude tetování na seniorech naprosto běžné. Jak to bude vypadat?

29. 8. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Dorrie Jacobson: Autorka módní bible pro seniorky

Ve svých třiaosmdesáti je na vrcholu. Je obdivována a napodobována. Odvážná dáma vsadila na sociální sítě a daří se jí. Dostává zakázky na předvádění módy, sledovanost jejího blogu na internetu roste.

22. 8. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Volné kalhoty. Sluší nebo ne?

Říká se jim kalhoty palazzo. Jsou volné, splývavé, pohodlné, často se vzory. Některé ženy je milují, jiné nenávidí. Prý nedělají hezkou postavu. Tak zařadit je do šatníku nebo ne?

17. 8. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce