Móda a modelky

Bílé džíny. Ano či ne?

Rozšiřují boky, rychle se špiní, hodí se především pro mladá hubená děvčata. To si často myslí zralé dámy o bílých kalhotách. Mnohdy se mýlí. Bílé kalhoty totiž mohou slušet ženám různých tvarů a různého věku.

19. 7. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Exkluzivní nabídka pro čtenářky portálu i60: Móda od paní Dagmar Zichové

Už jste četli povídání s paní Dagmar Zichovou? (Najdete jej na tomto místě) Rozhodně si jej nenechte ujít. Přes všechny životní útrapy dokázala paní Dagmar vybudovat úspěšný módní salon. Nyní se však rozhodla podnikání ukončit. A našim čtenářkám předkládá zajímavou nabídku.

18. 7. 2018 Redakce

S Dagmar Zichovou zdaleka nejen o módě

Pokud ji neznáte osobně, pak si představte dámu, která byla kdysi filmovou hvězdou, ale stydí se to přiznat. Oplývá neskutečným půvabem, laskavostí a všudypřítomnou profesionalitou. 

18. 7. 2018 Hana Švejnohová

Slevové desatero. Jakou módu nakoupit?

Nápis slevy se na člověka nyní valí ze všech stran. Zejména obchody s oblečením a obuví jsou v létě zavaleny zlevněným neprodaným zbožím. Jsou to šunty v nevhodných velikostech a mizerné kvalitě, které nikdo nechtěl? Nebo se právě teď dají koupit skvosty za hubičku, které nám poslouží řadu let?

16. 7. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Len je věčný. Vsaďte na něj

Někdo ho miluje, jiný má k němu výhrady: mačká se, člověk v něm vypadá neupraveně. Řeč je o lněném oblečení. Právě v létě je toto téma aktuální.

1. 7. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Balíme na dovolenou. Co si vzít na sebe, abychom vypadali u moře dobře?

Nemám co na sebe. To je jedna z nejčastějších věcí, které nás napadají před odjezdem na dovolenou k moři. Tuto větu používáme, ať je nám dvacet nebo sedmdesát. Ve výsledku se ale stejně obvykle ukáže, že polovinu věcí si sebou bereme zbytečně.

27. 6. 2018 Redakce

Skříň je plná oblečení, a přitom nemám co na sebe. Znáte to také?

S pravdou ven. Která žena nestála před skříní a neříkala si: Jak to, že nevím, co si obléknout, když tady toho mám tolik? Každé se to stalo. Čím to je, že si nějaké oblečení koupíme a pak ho nenosíme?

21. 6. 2018 Redakce

Takto předvádí módu zralé modelky

Ještě jednou se vracíme ke Dni otevřených dveří Pražského kreativního centra, jehož součástí byla i módní přehlídka zralých modelek portálu i60.

13. 6. 2018 Redakce

Ta barva mi nesluší. Opravdu?

Blondýnky mají nosit modrou, hnědovlásky zelenou, černovlásky červenou… Mnohé ženy se nechaly svázat takzvaným barevným poradenstvím. Mnohdy zbytečně.

13. 6. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Ach ty velikosti aneb Revoluce v konfekci?

Ženy plných tvarů se bouří a jejich boj má výsledek. Mají pocit, že řetězce s oblečením prodávají stále menší a menší velikosti. Výrobci oblečení konečně slibují, že budou změny.

11. 6. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce