Móda a modelky

Jemné vlasy nemusejí být prokletím, když víte, jak o ně pečovat

Příroda nadělila každé z nás jinak a ne každá žena se může pyšnit objemnou a oslnivě zářící hustou hřívou. Mnoho žen se spíše potýká s jemnými, věčně poletujícími vlasy, které brzy plihnou a jdou jen obtížně tvarovat do bohatého účesu.

6. 3. 2018 Redakce

Jaro bude plné barev a vzorů

Také se už nemůžete dočkat, až bude mít slunce větší sílu a konečně shodíte zimní kabát? I jarní módní sezóna už netrpělivě klepe na dveře. A že bude z čeho vybírat! Ať jste konzervativní nebo ráda experimentujete, být IN nebude vůbec těžké. Jarní móda totiž bude slušet každému. Pastelové barvy, pruhy, exotické vzory a hlavně kombinace, které prostě ladí. Vsaďte i na své oblíbené značky. Budete nadšená.

3. 3. 2018 PR

Kudrny a vlny. Radost i starost

Žena, která má rovné vlasy, touží po těch kudrnatých. Ta, která je má, touží po rovných. Pravda je taková, že ženy s vlasy, které se kroutí a vlní, to mají s volbou účesu mnohdy obtížnější.

2. 3. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Texasky, prekony… Jaké džíny jste nosili?

Pamatujete, jak ve filmu Starci na chmelu mladí horovali pro texasky? To byl tehdy běžně užívaný termín pro kalhoty, které způsobily revoluci v oblékání. Ale Češi pak ještě hodně dlouho čekali, než se pro ně staly běžně dostupnými. Pojďme do doby, kdy džíny bývaly předmětem touhy.

25. 2. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Černá a bílá. Nesmrtelná kombinace

Černé kalhoty, bílá košile. Nebo naopak, bílé kalhoty, černá košile. Nebo pruhy, puntíky? Když jde o kombinaci černé a bílé barvy, zpravidla vypadá dobře, ať už jde o velké plochy či drobné vzorky.  

22. 2. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Vesta. Kousek, který nezklame

Ženy na ni často zapomínají. Přitom dokáže divy. Dá se skvěle kombinovat s jiným oblečením, umí zakrýt nějaký ten nedostatek na naší postavě. Ano, řeč je o vestě.

19. 2. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Pánský kadeřník - opět vyhledávaná profese

Ještě před pár lety bychom si pod pojmem holiče – kadeřníka nejspíš představili legendární scénu z filmu Postřižiny, kdy holič v podání Oldřicha Víznera, vyhodí z oficíny chlapečka s napůl ostříhanou hlavou, aby se mohl věnovat záplavě vlasů paní sládkové v podání Magdy Vašáryové.

18. 2. 2018 Redakce

Každý den jiná

Již několikrát jsem se zmínila, jak velkou inspirací je pro mě chat na i60. Tentokrát ve mně debata…

17. 2. 2018 ivana kosťunová

Hipíkem navždy? Proč ne?

V souvislosti s dnešní generací seniorů se v poslední době často dává do souvislosti výrok socioložky Lucie Vidovičové: „My jim cpeme dechovku, ale oni vyrostli na Beatles a Rolling Stones.“ Je to tak, mnozí současní senioři byli pořádní rebelové a hipíci.

16. 2. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Modelky z Písecké brány na videu

V září minulého roku se v Písecké bráně uskutečnila módní přehlídka s modelkami portálu i60. Ty…

13. 2. 2018 Elen Zajíčková