Móda a modelky

Rouška jako módní doplněk. A jakou nosíte vy?

Z otravné nutnosti se pro mnohé stal módní doplněk. Roušky jsou nyní k mání v nejrůznějších barvách, vzorech, typech. Některé dámy jich dokonce mají desítky a volí je tak, aby ladily k oblečení.

Vratislava Hofmanová, redakce

Podzim je čas na pletení. Čím barevnější, tím lepší

Když se někdo rozhodne po delší době zkusit plést nebo se to přímo od začátku naučit, měl by zvolit svetr co možno nejbarevnější. Je to prostě větší zábava. Koukat stále na jednu barvu je nuda, při proužcích a vzorech čas ubíhá rychleji.

Vratislava Hofmanová, redakce

Držte si klobouky. Jsou v módě a nosí se ke všemu

Dříve dáma bez kloboučku nevyšla z domova. Klobouky bývaly symbolem elegance, luxusu, ženskosti. Později na ně pod vlivem trendu nosit vše pohodlné a sportovní ženy poněkud zanevřely. Nyní se znovu objevují v ulicích.

Vratislava Hofmanová, redakce

Ležérní minimalismus. Ideální styl pro starší a pokročilé

Šedá, černá, bílá, béžová. Jednoduché střihy, které sluší ženám hubeným i korpulentním Styl, ve kterém se dá jít do práce, na vycházku, na nákup, na rande. Volí ho především ženy sebevědomé, akční.

Vratislava Hofmanová, redakce

Dámy a pánové po šedesátce slavili úspěch na přehlídkových molech

Věk je jen číslo. Na dvou módních přehlídkách v Praze a ve Zlíně předváděli módu dámy a pánové zralého věku. A sklidili zasloužený potlesk přítomných diváků.

Božena Hažová, redakce

Módní přehlídka Zlín 24. září 2020

Do roka a do dne, a to doslova, se uskutečnila další módní přehlídka ve Zlíně. I když nynější doba těmto akcím moc nepřeje, přes to všechno určitě bude mít na co vzpomínat každý, kdo přišel a odložil strach z nakažení nemocí covid-19.

Anna Potůčková

Kila navíc opticky zmizí v rozevlátém oblečení

Mnohé ženy kyprých tvarů preferují velmi volné oblečení. Mají pocit, že v nich kila navíc opticky zmizí. Jiné říkají, že v takových beztvarých modelech silné dámy vypadají ještě silnější. Je to téma, které ženy probírají velmi často.

Vratislava Hofmanová, redakce

Módní přehlídka ve Ville Pellé

Navzdory nepříznivé epidemiologické situaci se včera za přísných bezpečnostních opatření uskutečnil Fresh Senior festival pořádaný neziskovou organizací Porte.

Jan Raška

Výrazné vzory ve vyšším věku sluší, ale ženy se jich dost často bojí

Tak tomu se říká divočina. Výrazné barvy, vzory. Jde o styl, kterého se hodně žen bojí. Mnohé mají pocit, že jim nesluší. Jenže někdy jde o zbytečné obavy.

Vratislava Hofmanová, redakce

Podzim se blíží. Co nosit, když nám už není třicet

Podzim je nejpříjemnější období, co se týká výběru oblečení pro zralé a starší ženy. Je to čas na kalhoty, svetříky, košile. Na módu, která je nadčasová a sluší především dámám vyššího věku.

Vratislava Hofmanová, redakce

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.