Móda a modelky

Nehty vyjadřují vkus majitelky. Ale mnohdy i nevkus

Červená, perleťová, růžová. To bývaly klasické barvy laků na nehty. Jenže nyní starší dámy mnohdy často žasnou, co vše na rukou mladších žen vidí. Nehty jsou modré, černé, puntíkované. Existují nějaká pravidla, jaké nehty se k jaké ženě hodí?

30. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Po dvou letech opět u Písecké brány

Před dvěma lety jsem poprvé zjistila, že portál i60 pořádá módní přehlídky pro věkovou skupinu 60 a…

29. 9. 2019 ivana kosťunová

Byla jsem u toho!

A u čeho? No přece na modní přehlídce nejen pro 55+ ve Zlíně, konané dne 24.září 2019! Nejdříve jsem doma váhala zda mám jet, či nemám jet.

27. 9. 2019 Anna Potůčková

Písecká brána: přehlídka krásy a elegance

Největší počet diváků a nejbohatší program s největším počtem účinkujících ze všech dosavadních ročníků módních přehlídek, které se v posledních pěti letech konaly v prostorách Písecké brány v rámci programu Fresh senior, organizovaného spolkem Porte.

26. 9. 2019 Redakce

Pátý ročník zlínské módní přehlídky opět zabodoval

Je pondělní odpoledne a přípravy na módní přehlídku jdou do finále. Dopoledne jsem si zkontrolovala v rozpisu úkolů, zda jde vše podle harmonogramu a jestli jsem ještě na něco nezapomněla.

26. 9. 2019 Hana Lancová

Bob. Účes pro každý věk

Ten účes má legrační název, říká se mu bob. V podstatě však jde o jednoduše vyhlížející sestřih, který sedí ženám mladým, zralým i těm ve vysokém věku. Chce to jen kadeřnici, která ví, jak na něj.

23. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Módní přehídka ve Zlíně již toto úterý!

Takže vězte, vážení a milí! Letos proběhne již pátý ročník "MÓDNÍ PŘEHLÍDKY nejen PRO 50+", a to 24…

21. 9. 2019 Hana Lancová

Až se ochladí. Móda pro začátek podzimu

Dny jsou ještě teplé, ale rána chladná. Už se nedá chodit jen v tričku nebo v letních šatech. Konec léta a začátek podzimu jsou ideální dny na různé svetříky, saka, lehké bundičky. Zpravidla jde o univerzální kousky, které se dají dobře kombinovat.

20. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce

Kdo obléká Miss?

Sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi založili módní značku PONER před čtyřmi lety. Nejprve vyráběli zdobené spodní prádlo, pak přešli k navrhování šatů i nejrůznějších doplňků. Jejich hvězda stoupá rychle.

16. 9. 2019 Redakce

Stáří s nápisem na tričku. Úlet, nevkus?

Tričko s nápisem. To je kus oblečení, které bývá spojováno výhradě s mladým věkem. Když přijde řeč na oblečení pro lidi starší, bývá označováno za symbol nevkusu a neschopnosti vyrovnat se s věkem.

10. 9. 2019 Vratislava Hofmanová, redakce