Bydlení a zahrada

Bývalá LDNka v Jablonném se promění v domov pro seniory s osmdesáti lůžky

Zástupci Libereckého kraje a společnosti SeneCura podepsali v Léčebně dlouhodobě nemocných v Jablonném v Podještědí memorandum o spolupráci. Místo osiřelé léčebny zde během tří let vyroste moderní domov pro seniory s kapacitou 80 lůžek.

Redakce

Léčivý spánek

Spánek je nezbytný pro kvalitní regeneraci celého těla i mysli. Během 8 hodin, které věnujeme nočnímu odpočinku, má možnost efektivně se uvolnit páteř, klouby, svaly i vnitřní orgány, které mají vliv na důležité životní funkce.

Sponzorovaný článek

Lidovci požadují více financí pro zajištění spokojeného stáří

Domov pro seniory – pro mnohé přání a pro jiné strašák. Proč máme s nimi v České republice problém? Kde je onen zakopaný pes pokulhávajícího systému péče o seniory?

Sponzorovaný článek

Hledáte specializované služby pro seniory při prodeji nemovitosti? Obraťte se na nás!

Rozhodli jste se prodat chatu, chalupu nebo zahradu? Uvažujete o přestěhování do menšího bytu? Chtěli byste dlouhodobě pronajímat svou rekreační nemovitost? Převádíte byt či dům v rámci rodiny a chcete mít jistotu, že budete moci nemovitost nadále užívat?

Jan Raška

Jak ušetřit za topení a nemrznout

Pohled do plamenů bývá tím nejlepším odreagováním od problémů každodenního života.  V podzimních a zimních měsících nám mohou pohled do ohně poskytnout krbová kamna. Podle čeho se ale při jejich výběru řídit, aby dobře fungovala?

Sponzorovaný článek

Šikovných řemeslníků i domácích kutilů ubývá. Je třeba si je hýčkat

V mladší generaci najdeme stále méně lidí, kteří jsou schopni něco opravit, sestavit, smontovat. To, co běžně ovládají dnešní šedesátníci, většina současných třicátníků neumí. Heslo zlaté české ručičky tak pomalu ztrácí svůj původní význam.

Vratislava Hofmanová, redakce

Fotogalerie z výstavy lilií a okrasných květin v Dendrologické zahradě v Průhonicích

Dendrologická zahrada v Čestlicích má návštěvníkům co nabídnout po celý rok. Nyní, v době prázdnin, se tu mohou milovníci přírody, zejména okrasných dřevin a rostlin, pokochat výstavou lilií.

Jitka Hašková

Popínavé rostliny dokáží vytvořit fantastická místa

Vistárie, psí víno, růže, bouganvilie… Popínavých rostlin je řada a v každé části světa se daří jiným, Jedno mají společné. Když se o ně stará někdo, kdo jim rozumí a dá jim prostor, který potřebují, bohatě ho odmění.

Vratislava Hofmanová, redakce

Jak si udělat v důchodu radost

Jednou z výhod stáří je, že máte konečně čas na spoustu věcí, které jste dříve kvůli práci nebo rodinným povinnostem nestíhali. A tak vězte, že právě teď je ten správný čas vrhnout se do nového dobrodružství!

Sponzorovaný článek

Fotoreportáž: Když vám dojdou slova, řekněte to květinou

Je léto, trochu jsme si vydechli po prvním poločase koronaviru a doufejme, že příští dny nám nic…

Soňa Prachfeldová
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.