Bydlení a zahrada

Velikonoce se blíží, je čas zapojit fantazii

Vajíčka, pučící větve, mechy, jarní květiny. S tím vším se dá kouzlit a vytvářet pozoruhodné dekorace. Kdy jindy než v době, která nenabízí moc radostí, si udělat doma pěknou velikonoční výzdobu?

Vratislava Hofmanová, redakce

Pro lepší spánek: Na co se zaměřit při výběru kvalitní postele

Váš spánek ovlivňují mnohé faktory, kvalitní postel a matrace jsou ale jedním z těch nejdůležitějších. Pokud tedy v poslední době nespíte zrovna růžově, možná byste se měli zaměřit právě na tenhle důležitý kus nábytku.

Sponzorovaný článek

Křečkujete? Právě nyní je ideální doba zbavit se nepotřebných věcí

Když někdo odmítá vyhazovat staré nefunkční věci a zavaluje svou domácnost stále dalším harampádím, říká se o něm, že je podivín. Jenže psychiatři tuto vlastnost nově zařadili na seznam duševních poruch. A pojmenovali ji výstižným názvem křečkování.

Vratislava Hofmanová, redakce

Kvalitní spánek je zásadní pro aktivní životní styl v každém věku

Pokud se chcete cítit psychicky i fyzicky dobře, měli byste se zaměřit na kvalitní spánek. K tomu vám může dopomoci nejen dobře vybrané vybavení do ložnice, ale učinit lze i další efektivní kroky.

Sponzorovaný článek

Moje velké rozhodnutí: přihláška do domova s pečovatelskou službou

Co bude se mnou, až nebudu soběstačná a odkázaná na péči jiných? Po dlouhém přemýšlení jsem došla k vážnému rozhodnutí a tento týden jsem si podala přihlášku do domova s pečovatelskou službou.

Eva Mužíková

Plánujete rekonstrukci kuchyně a koupelny? Tyto tipy se vám budou hodit

Pokud plánujete celkovou rekonstrukci kuchyně a koupelny, pak je potřeba odpovědět si na celou řadu otázek. S některými vám pomohou pouze odborníci, avšak na některé byste se měli připravit sami. Na co je tedy potřeba se zaměřit při přestavbě koupelny nebo kuchyně?

Sponzorovaný článek

Z obyčejné či staré komody se dá udělat umělecké dílo. Stačí umět trochu malovat

Malování na nábytek je disciplína, která není příliš rozšířená. Zvládnou ji však i průměrně nadaní kutilové a výsledky bývají dechberoucí. Ideální je začít s různými skříňkami či komodami.

Vratislava Hofmanová, redakce

Jak pověsit obraz, aby působil co nejlépe

Vyzdobit stěny svého domu obrazy není vůbec jednoduchá záležitost. Je-li jeden, pak to lze obvykle zvládnout víceméně se ctí i bez předchozí zkušenosti. Ovšem kompozice více děl už může být pořádným oříškem.

Sponzorovaný článek

Senioři v klášteře

Dobrých zpráv není nikdy dost. Tato je o budování nového zařízení pro seniory ve středočeském městě Mělník. Moderní prostory vzniknout rekonstrukcí bývalého kláštera a redakce portálu i60 dostala možnost sledovat vznik domova pro seniory od samého počátku.

Božena Hažová, redakce

Vánoční návštěva: co připravit, aby se u vás hosté cítili jako doma

Čekají vás o svátcích tradiční návštěvy a rádi byste své blízké co nejlépe pohostili? Poradíme vám, co dělat, aby se jim u vás líbilo.

Sponzorovaný článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.