Bydlení a zahrada

Jak získat příspěvek na bydlení

Příspěvek na bydlení přispívá na krytí nákladů na bydlení rodinám či jednotlivcům s nízkými příjmy. Máte na něj nárok a jak jej můžete získat?

19. 1. 2019 Redakce

DIGI TV pro čtenáře i60 na 14 dní zdarma

Čtenáři portálu i60 mají nyní možnost vyzkoušet si televizi přes internet na 14 dní zdarma. Využijte tuto nabídku a užijte si všechny silvestrovské programy. Sledovat je můžete na své současné televizi, ale i na počítači či tabletu.

28. 12. 2018 PR

Nesvítí někde zbytečně? Šetření elektřinou se vrací do hry

Možná si ještě pamatujete na nápisy v panelákových domácnostech, které se ptaly: Nesvítí někde zbytečně? Při současném trendu zdražování elektřiny by stálo za to tuto cedulku znovu vyvěsit.

21. 12. 2018 Redakce

Televize přes internet nabízí zcela nový rozměr zábavy

Utekl vám začátek celovečerního filmu? Nevadí. Když přijdete domů, jednoduše si jej pustíte od začátku. Neunikne vám už ani minuta děje. S plnohodnotnou televizí přes internet získáte celou řadu dalších výhod, které bez přehánění nabízejí zcela nový rozměr televizní zábavy.

19. 12. 2018 Redakce

Bílé, zlaté, venkovské. I vánoční stromky podléhají módě

Celý bílý? Nebo zlatý? Nebo zásadně pouze s ozdobami z přírodních materiálů? A co takhle barevný a blikající, až z něho bolí hlava?

19. 12. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Pro inspiraci: Jak prostřít vánoční stůl

Někdo preferuje jednoduché bílé talíře, jiný si potrpí na barevné. Někdo nesnáší ubrusy, jiný si bez nich slavnostní tabuli nedovede představit. A co teprve, když jde o tabuli vánoční. Mnoho lidí si ji chce udělat výjimečnou nejen tím, co je na ní, ale i tím, jak je vyzdobená.

16. 12. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce

Energie pro domácnosti pomalu zdražují. Kdo stále drží výhodné ceny?

Elektřina na energetické burze v uplynulém roce zdražila o více než dvě třetiny. Neznamená to, že budeme o tolik více platit za elektřinu i ve svých domovech, ale zvýšení cen je nevyhnutelné. Někdo už zdražil, někdo zdraží od začátku roku.

11. 12. 2018 Redakce

Vlastnoruční vánoční výzdoba potěší. Zkuste něco netradičního

Možná si občas říkáte, že by nebylo špatné vyzkoušet, jak by vypadala vánoční výzdoba z vašich vlastních rukou. Že nevíte, jak na to? Pak se vám pokusíme společně s floristkou Pavlínou Hanušovou pomoci. Poradíme také některé netradiční materiály a tvary.

10. 12. 2018 Zuzana Musílková

Vánoční tip: DIGI TV zařídí kromě dárků i snadný přechod na DVB-T2

Stále ještě zvažujete, co pořídit pro své blízké k Vánocům? Máme pro Vás tip, kterým splníte hned několik přání současně, a ještě si zpříjemníte prožitá Vánočních svátků. Pořiďte pro své blízké DIGI TV. Kromě dárků, které od DIGI TV dostanete, elegantně vyřešíte i chystaný přechod na vysílání v DVB-T2.

7. 12. 2018 Redakce

Pro inspiraci: Netypické vánoční dekorace za pár korun

Hlavní je dobrý nápad. Výsledek je pak mnohdy zajímavější a působivější než u draze koupených dekorací. V případe vánočního zdobení bytů a domů to platí dvojnásob.

3. 12. 2018 Vratislava Hofmanová, redakce