Bydlení a zahrada

Ať Velikonoce nejsou smutné

Letošní Velikonoce budou jiné a s nimi spojované slovo ‚veselé‘ se k nim moc hodit nebude. To ale neznamená, že by měly být smutné. Je třeba pro to udělat maximum. Třeba si vyrobit neobvyklé dekorace.

Vratislava Hofmanová, redakce

Návod, jak si vyrobit univerzální čistící prostředek

Přemýšlíte, co doma zajímavého vyzkoušet? Připravte si ekologický univerzální čistící prostředek. Jak na to - poradí Lenka Menšíková, autorka knihy Výroba vlastní kosmetiky, která právě vychází a přináší návody, jak o sebe pečovat přírodní cestou.

Michaela Bučková

Začínáme zelinařit: Výsev je potřeba dobře naplánovat

Zahradnictví jsou i v době karantény otevřeny. Můžeme tedy vyraziit na nákupy osiv a sazenic. Ještě před tím bychom si ale měli rozmyslet, kolik čeho budeme pěstovat a jaké vlastně budeme dělat záhony.

Redakce

Bláznivá domácí světýlka dobývají interiéry

Svítící řetězy se staly oblíbenou ozdobou interiérů. Ano, čím dál více lidí vánoční světýlka neukládá na celý rok do krabic, ale zdobí si jimi byty na jaře, v létě, na podzim. Je to neobvyklé, trochu bláznivé, ale krásné.

Vratislava Hofmanová, redakce

Koníček i přivýdělek: Sběratelství starožitností

V pokročilejším věku si mnoho lidí začne užívat nových či dávných koníčků. Pokud tápete a nejste si jisti, jak smysluplně vyplnit svůj volný čas, zkuste sbírat starožitnosti.

Sponzorovaný článek

Začínáme zelinařit: Na co si můžeme troufnout bez větší přípravy

Kdy se otevře pořádně jaro, nejde předem určit ani podle příletu vlaštovek, ani podle toho, kdy šelma sedlák začne orat. Doba výsevů a výsadby první zeleniny je dána teplotami půdy a vzduchu a též půdní vlhkostí.

Redakce

Vypověděl vám službu sporák nebo lednice? Poradíme, jak si je koupit přes e-shop

Moderní doba dříve či později postaví každého z nás před rozhodnutí nakoupit zboží v internetovém obchodě. Komplikovaná a náročná situace posledních dní spojená s omezeným či přímo zastaveným prodejem v kamenných obchodech a nejasné vyhlídky do budoucna postavila před toto rozhodnutí chtě nechtě i ty z nás, kteří o tom dříve ani neuvažovali.

Sponzorovaný článek

Čas pletení a háčkování. Co třeba zkusit polštář?

Je ideální doba na ruční práce. Vracejí se k nim i ženy, které na ně dříve neměly čas. Pobyt doma k nim přímo svádí. Ale hlavně, jako jedny z mála obchodů jsou otevřené galanterie, takže se dá koupit potřebný materiál.

Vratislava Hofmanová, redakce

Budou z nás zelináři

Zahrada je prostor, kde nyní mnoho lidí tráví velkou část dne. Proto startujeme seriál o zahradničení, ve kterém vám budeme přinášet nejrůznější rady a doporučení ohledně pěstování ovoce, zeleniny, vybraných bylinek. A pokud máte i zajímavé tipy a fígly, neváhejte a pište...

Redakce

Pěstování v souladu s přírodou

Orientace na zdravý životní styl spolu se zvýšeným zájmem o to, co jíme má v posledních letech…

Sponzorovaný článek
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.