Bydlení a zahrada

Adventní věnec roku 2020? Co třeba naprosto přírodní?

Větve, šišky, suché rostliny, klacíky. Zelená, bílá, hnědá, nanejvýš tlumeně červená. To je přírodní styl, který má své vyznavače i odpůrce. Pro někoho je příliš obyčejný, pro jiné naopak ten jediný pravý, který se k vánoční výzdobě hodí.

Vratislava Hofmanová, redakce

Objevte krásu umělé kůže

Milujete šití a vyrábění nových věcí? Aby ne, vždyť z moderních materiálů může vzniknout prakticky cokoli. Jednat se může o opravdu hodně zajímavé záležitosti. Velmi důležité je především narazit na ten správný materiál, který vám to umožní. Naším tipem je umělá kůže.

Sponzorovaný článek

Vetřelci v naší posteli a jak s nimi zatočit

Není divu, že se jim tak dobře daří. Na lůžku trávíme téměř třetinu dne, během nemoci je to ještě více, takže jim stále poskytujeme ideální podmínky k životu.

Sponzorovaný článek

Posezonní servis zahradní techniky ušetří peníze i čas

Letošní sezona byla z pohledu růstu trávy skutečně mimořádná. Sekalo se i několikrát týdně, od dubna až do těchto dní. Zahradní technika, ať už sekačky, traktory nebo křovinořezy, byly vystaveny obrovské zátěži.

Sponzorovaný článek

Velký byt se často ve stáří stává velkým problémem. Osamělí lidé se ale mnohdy stěhovat do menšího nechtějí

Žijí sami. Zpravidla jsou ovdovělí nebo rozvedení. Bydlí v pěkných velkých bytech. Jsou v nich zvyklí, cítí se v nich dobře, ale už nezvládají jejich údržbu a náklady na ně. Přesto se nechtějí stěhovat. Nebo by chtěli, ale nemají k tomu chuť a sílu. Takových lidí rok od roku přibývá.

Vratislava Hofmanová, redakce

Jak zabezpečit chatu před zloději a vetřelci

Chalupy a chaty se v letních měsících často stávají našimi dočasnými domovy. Teplé počasí a hřejivé slunce nás o víkendech vyhání z měst právě sem. Chalupářská sezóna se ale s blížícím se podzimem pomalu chýlí ke konci a už se tam pravděpodobně nedostaneme tak často. 

Sponzorovaný článek

Bývalá LDNka v Jablonném se promění v domov pro seniory s osmdesáti lůžky

Zástupci Libereckého kraje a společnosti SeneCura podepsali v Léčebně dlouhodobě nemocných v Jablonném v Podještědí memorandum o spolupráci. Místo osiřelé léčebny zde během tří let vyroste moderní domov pro seniory s kapacitou 80 lůžek.

Redakce

Léčivý spánek

Spánek je nezbytný pro kvalitní regeneraci celého těla i mysli. Během 8 hodin, které věnujeme nočnímu odpočinku, má možnost efektivně se uvolnit páteř, klouby, svaly i vnitřní orgány, které mají vliv na důležité životní funkce.

Sponzorovaný článek

Lidovci požadují více financí pro zajištění spokojeného stáří

Domov pro seniory – pro mnohé přání a pro jiné strašák. Proč máme s nimi v České republice problém? Kde je onen zakopaný pes pokulhávajícího systému péče o seniory?

Sponzorovaný článek

Hledáte specializované služby pro seniory při prodeji nemovitosti? Obraťte se na nás!

Rozhodli jste se prodat chatu, chalupu nebo zahradu? Uvažujete o přestěhování do menšího bytu? Chtěli byste dlouhodobě pronajímat svou rekreační nemovitost? Převádíte byt či dům v rámci rodiny a chcete mít jistotu, že budete moci nemovitost nadále užívat?

Jan Raška

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg