Chat na téma Sport

Jana Šenbergerová 24.1.2021 18:02
Toho Bolšunova jsem také zaregistrovala. Smutné, nejen nesportovní. Norové jsou třída. Docela jsem si to bez těch nervů užívala.
František Matoušek 24.1.2021 16:24
Masák mužů bez nás = klidné nervy u TV. Norové opět dokázali, že jsou třída. V první desítce byli čtyři (1,4,6 a 9). "Skvělý" Loginov dojel na 19.místě. Kampak zmizela jeho "forma" . I ostatní Rusové skončili v poli poražených (Latypov 20. a Garaničev poslední). // Závodník Ruska se "vyznamenal" i na Světovém poháru běžců na lyžích v Lahti. Vedoucí muž seriálu Rus Alexandr Bolšunov v cílové rovince vztekle udeřil finského finišmana Joniho Mäkiho, který ho při závěrečném útoku "zavřel" za sebou. Po projetí cílem Bolšunov ještě do soupeře schválně najel a srazil ho na zem. Jejich velikost nezná mezí !!!
František Matoušek 24.1.2021 15:05
Škoda, že štafeta žen začala pro naše "holky" pádem na prvním úseku, který poznamenal celý další průběh. Přesto bylo pro mě 10. místo troch zklamáním.
Jana Šenbergerová 24.1.2021 13:59
Nakonec to nedopadlo úplně nejhůř, jak se to rýsovalo zkraje. Charvátová mile překvapila. Už se těším na muže. Když to našim moc nejde, fandím aspoň Norům. :-)
Milan Sova 24.1.2021 13:15
12:50 Tak ono tady u nás to včerejší počasí nebyla žádná velká hitparáda :-(
Jana Šenbergerová 24.1.2021 12:50
Dobré odpoledne. Už se dívám. Potvrdilo se mé podezření, že jí včera nejely lyže, jak by měly. Uvidíme, co nás čeká dnes. Nezačalo to zrovna šťastně. :-(
František Matoušek 23.1.2021 16:51
To co platí o Markétě D. nelze říci o našich mužích. Štafeta byla stažena ze závodu. Nejhorší, nebo jeden z nejhorších výsledků. Nemáme závodníky, kteří by mohli vyrovnaně jezdit s takovými biatlonisty jako jsou Norové, Francouzi, Němci, Italové aj. :-(
František Matoušek 23.1.2021 14:40
Dnes patří naši Markétě téměř absolutorium. Bohužel při první ležce ji jedna rána utekla a to ji stálo potom hodně sil na trati. Jela skvěle a 5.místo je úspěch. :-)
Jiřina Urbánková 23.1.2021 14:01
Dnes úspěšný závod pro naši Markétku. Škoda, že jí nejely lyže. Mohlo to být ještě lepší. Já osobně se na biatlon nikdy nepřestanu dívat, protože mě prostě baví. I kdyby naši nebyli ani v první stovce, je to dle mého názoru nejzajímavější zimní sport, je velmi nepředvídatelný.
Milan Sova 23.1.2021 10:28
15.1.2021 16:52 Tak nějak Františku. Zdeněk Ciller svého času úspěšný trenér reprezentace v běhu na lyžích vždycky tvrdil: "pokud chce závodník uspět na mezinárodním poli mezi dospělými musí být jako junior mistr světa" a takhle nějak to funguje, když si člověk vezme ty nejúspěšnější.
Jana Šenbergerová 23.1.2021 00:12
I když naši zase nic moc, ač jsem se snažila a ze všech sil fandila, užívala jsem si to. Moje drahá polovička vnímá Loginova jako ty. Ani nevím, jestli musí medailisté podstoupit dopingové testy. Ledeckou jsme nesledovali.
František Matoušek 22.1.2021 15:35
Dnešní vítězství Loginova? Už několikrát dopoval. Z Oberhofu zmizel, že ani trenéři nevěděli kde je. A najednou vítězství!!!Kdepak asi byl ? Je to trochu podezřelé a ani bych se nedivil, kdyby se přišlo na to, že i tentokrát podváděl. Touha vítězit za každou cenu není totiž ruským biatlonistům vůbec cizí !!! :-( // No a naši chlapci ? Nebudu snad psát ani jména, stačí jen umístění . Náš první na 33.místě,další 34., 39., a posledního sedm trestných minut srazilo až do deváté desítky. // VELIKÝ ÚSPĚCH zaznamenala Ester Ledecká, když si v prvním ze série závodů v Crans Montaně dojela pro druhé místo. Jela skutečně famózně. Obdivuji její odvahu pustit se dolů takovou rychlostí !!! Nemohu než blahopřát. :-)
František Matoušek 22.1.2021 09:14
Tak Jano, dneska ty Tvoje pěsti budou chlapi potřebovat tuplem. Tak to zkus, a pořádně. Jede zase naše "osvědčená" čtyřka Moravec, Krupčík, Štrvrtecký a Žemlička. Myslím, že to bude podobné jako včera u děvčat.
František Matoušek 21.1.2021 16:16
Tak zase nic. Holky to dneska podělaly. Nejlepší z českých biatlonistek byla Jessica Jislová, která obsadila 40. místo. :-(
Jana Šenbergerová 21.1.2021 15:41
Asi jsem ty pěsti držela málo nebo úplně špatně. Sezona ještě nekončí, tak uvidíme.
Jana Šenbergerová 21.1.2021 14:44
Už to sleduji a držím našim pěsti.
František Matoušek 19.1.2021 08:50
Pozor. Od čtvrtka jede zase biatlon. Tentokrát z Anterselvy. :-)
Jaroslava Handlová 17.1.2021 18:21
Dnes jsem také žila sportem - výjimečně jen u televize a našim jsem držela pěsti. Sáblíková bronz = skvělé, Davidová si vedla výborně, škoda chyb v poslední střelbě, ale bojovala až do konce a do vytoužené desítky se dostala. Teprve pak jsem šla ven a byl to parádní podvečer s křupajícím sněhem. Teď už mám horký čaj.
František Matoušek 17.1.2021 16:04
Evo, z naši se už také kouří . :-) // Musím dát přednost Martině, ale Sáblíkové, která si veze z ME bronz ve víceboji. :-) A ta druhá Martina(biatlon) si ve slibně vyvíjecím se závodu jako vždy odstřelila poslední střelbou ve stoje umístění na jednom z předních míst, když dvakrát minula terč a musela na dvě kolečka. Závod ale svojí bojovností zachránila a dojela na 10.místě. Dnes si i přes tu poslední střelbu zaslouží pochvalu. :-) // Závod mužů zachránil pro Nory, kterým závod nevyšel, jeden z bratrů Bö, Tarje.
Eva Mužíková 17.1.2021 10:09
To je dnes sportovních přenosů, moje telka nevychladne:))))

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.