Naši fotbalisté pokračují ve svém výkonu. Ale prohru v Jablonci jsem čekal. :-)
Jo Františku to asi budou mít víc práce. Necháme se překvapit. :-) :-)
František Matoušek 17.8.2019 08:34
Tak Slávie to má v lize za sebou, gratuluji Dano. A teď hrrr na Kluž. Tam už to bude tvrdší chlebíček. :-)
František Matoušek 16.8.2019 10:15
Dano, těm by ani deset palců včera nepomohlo. Když si nechají dát branku v 1.minutě nastaveného času, tak to už je vrchol. A naši chlapci na to už takhle dojeli několikrát i v lize. Zřejmě hrají jen do 90.minuty. :-)
Dana Puchalská 16.8.2019 08:04
Tak jsem asi ty palce držela blbě , co Františku? :-( :-( :-(
František Matoušek 16.8.2019 07:56
Černý den pro český fotbal. S Evropou se loučí Plzeň, Sparta i Boleslav.To je titulek z internetu.K tomu není třeba co dodávat. Takovým bojácným fotbalem jaký hrála MB se zápasy nevyhrávají! Hráli snad 10-15 minut a pak už Rumunům nestačili. :-(
Dana Puchalská 15.8.2019 08:27
Jasná páka Františku. Budu. :-) :-) :-)
František Matoušek 15.8.2019 08:19
Dnešní zápas bude pro boleslavské fotbalisty důležitý . Rumunský FCSB umí zápasy na hřišti soupeře hrát. Dano, pohotovost s palcema. :-)
Dana Puchalská 12.8.2019 09:12
Jo, Vrba si musel tu hlavu drbat. Neměl si být tolik jistý v kramflecích. Je to přeci jen a jen sport, ne? A o tom to je, ne? :-) :-)
František Matoušek 12.8.2019 08:10
Hezky si držela palce, Dano, ale když Sparta 4 min před koncem vyrovnala, tak už jsem ve vítězství nevěřil. Domníval jsem se ,že jim rozhodčí ještě v nastaveném čase pomůže. No, nestalo se. Ale byla to divočina. // Viktorka to projela doma. Já vím, že Vrba celou noc nespal. :-)
Dana Puchalská 11.8.2019 22:00
Františku. Tak držela jsem ty palce dobře??? 4:3 je hezký vítězství. Gratuluju. :-) :-) :-)
Dana Puchalská 11.8.2019 12:22
Furt držím ty palce. :-) :-) :-) Jo Serena je těžkej kalibr, ale naše děvčata jsou víc než dobrá.
František Matoušek 11.8.2019 09:44
Tak, Dano, Slávie včera vyhrála, a bez diváků.Teď už zbývá aby jsme vyhráli i my. // Senzace se nekonala, Bouzková na Williamsovou nestačila, ale ono to jednou přijde. Naše mladá generace tenistek je fakt dobrá. :-)
Dana Puchalská 10.8.2019 19:20
Budu Františku, to si piš. :-) :-) :-) Já jsem osobně moc zvědavá co předvedou ti naši sešívaní. Jelikož nemáme O2 TV budeme to sledovat asi na nettu. Máme sice 8 sportovních kanálů, ale...... Myslíme, že i tak je jich dost. Možná že uslyším hukot od souseda o patro níže.
František Matoušek 10.8.2019 15:52
Dano, zítra nás čeká na našem hřišti Sparta. Pomozte mě držet palce. Na jaře jsme je porazili 2:1. :-) // Libore, můj sport č.1 byla cyklistika, potom fotbal, atletika, stolní tenis aj. :-)
Libor Farský 10.8.2019 15:28