Chat na téma Sport

František Matoušek 5.12.2019 07:13
To tedy jo, urvali první čtyři místa a další Francouz byl sedmý. Tomu říkám připravená reprezentace! :-)
Jana Šenbergerová 4.12.2019 18:03
Francouzi dnes v biatlonu válí.
František Matoušek 4.12.2019 08:04
Včera měli pěkný zvrat naši hokejisté. Z vedení 4:1 šli do prohry 4:6. Litínov slíznul tři body. :-(
František Matoušek 2.12.2019 13:16
No, ze začátku to vypadalo všelijak. :-)
Dana Puchalská 2.12.2019 08:21
Gratuluji k vítězství nad Teplicemi 3:1. :1)
František Matoušek 30.11.2019 11:10
Pozor!!! Dnes přenos prvního letošního biatlonu - ze Švédska. Začátek ve 12,40 hodin. Už se těším. :-)
František Matoušek 28.11.2019 09:04
No, jak je vidět, ještě nemáme mužstvo, které by se mohlo skutečně rovnat s "velkými" evropskými kluby. Chybí nám t.zv. rozdílový hráč, kterým byl v tomto utkání Martínez. Ale co, i prohrávat se musí umět. :-)
Dana Puchalská 28.11.2019 07:22
Tak jsem si myslela že to Slávia dá. Škoda. :-( :-( Prohra 1:3 zamrzí.
František Matoušek 27.11.2019 14:38
Dnes bude mít Slávka pořádnou podporu. Má přijít na zápas prezident. Doufám, že to bude bouřilvý zápas, jinak tam usne. I když.... :-)
Dana Puchalská 25.11.2019 20:25
Jo jo, došlo na ně. A to se pořád vytahovali. :-) :-)
František Matoušek 25.11.2019 09:22
No, a došlo v tomto kole i na Plzeň. V Karviné jen remizovala 1:1. :-)
Dana Puchalská 24.11.2019 11:36
Borku, slyšel jsi to dobře. Prohráli 0:1. :-( :-(
Libor Farský 24.11.2019 10:38
Je to pravda, že jsme prohráli s Bulharskem? Někde jsem to zaslechl, že prý 0:1.
Dana Puchalská 24.11.2019 09:36
Ale MB je zatím třetí. :-) :-) Snad jí to vydrží. Bylo by to dobré, ne?
František Matoušek 24.11.2019 08:22
Dano, tak to dopadlo jak si napsala.Míč je kulatý a tentokrát se zakoulel do naší brány už v 10.minutě a boleslavští fotbalisté nebyli schopni do 90.minuty vyrovnat a případně dát jeden k dobru. ! // No Slavie alespoň zremizovala.Horší to bude asi ve středu s Interem. Ale uvidíme. Míč je přece kulatý. :-)
Dana Puchalská 23.11.2019 14:08
Ano. Už by měla jít ta přiblblá Sparta do starého železa.:-) Jsem zvědavá na dnešní zápas Slávie a taky jak se popasuje MB s Opavou? Co myslíš Františku? Jo kulatý míč je prostě nevyzpytatelný.
František Matoušek 23.11.2019 13:56
Málo chybělo a Spartička dostala doma na frak. Škoda, že to ČB neudržely. :-)
Dana Puchalská 21.11.2019 06:30
Jo, je to tak. :-( Tak se necháme překvapit, že jo? :-) :-)
František Matoušek 20.11.2019 15:22
Naši chlapci-čutálisté, mohou poděkovat Walesu za to, že včera porazili Maďarsko. Zůstali jsme v t.zv. třetím koši (pro losování). :-)
Dana Puchalská 18.11.2019 07:50
No dali tomu na pr.. l. :-( :-(