Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

21. 8. 2017

Není to ani tak nádraží, jako železniční zastávka. Chudá a zapomenutá příbuzná bohaté a honosné sestry. Historické jádro města, ve kterém se nachází, patří k našim nejcennějším městským památkovým rezervacím na Moravě. Už víte?

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiřina Votavová
Ivano, víc takových nádraží, kde musím opravdu hledat, jinak mě to nebaví. A další nápověda tu také byla. ☺
ivana kosťunová
Ano- je to Telč - Staré město. Omlouvám se za nedokonalou nápovědu, bála jsem se , že kdybych to jen o trochu více rozvedla, poznal by to každý a nebylo by to napínavé.
Anna Čípová
Našla jsem, ale hledání nebylo snadné. Název zastávky má tři slova.
Jiřina Votavová
Tak ještě jedna nápověda, město leží v okrese J. ☺
Jitka Hašková
Děkuji za nápovědu kraj Vysočina. Dalo to práci najít město s částmi Staré město a Podolí. Jenom podle článku bych to nenašla.
Jiřina Votavová
Ještě napovím, že je to kraj Vysočina. ☺
ivana kosťunová
Tak jsem zase o něco poučenější :))
Jiřina Votavová
Ivano, historicky to stále Morava je, ale od roku 2000, kdy na území České republiky vzniklo 14 krajů se tyto historické hranice změnily. Mně to ale také v hlavě zůstalo a asi zůstane jako Morava. ☺
ivana kosťunová
Není to Morava ? Tak to jsem dala špatnou informaci, čerpala jsem z Wikipedie. Omlouvám se, ale ta Morava tam není až zas tak důležitá :)) Díky za upozornění. :))
Jiřina Votavová
Myslela jsem, že zastávku jen tak nenajdu, ale našla i s fotkou. Ve městě je Staré Město i Podolí, ale na Moravě. ☺