Kurzy pro seniory. Hledáme další lektory
Ilustrační foto: archiv Elen Zajíčkové

Kurzy pro seniory. Hledáme další lektory

4. 3. 2018

Přicházíme s další novinkou portálu i60. V horní části homepage, vedle sekcí Cestování, Profibabi a Vyhledavač, najdete novou záložku e-shop. Budete v ní nacházet nejen produkty šité na míru čtenářům portálu i60, ale také nejrůznější přednášky a kurzy. Lektory se můžete stát i vy! Pokud provozujete nějakou zajímavou činnost a chtěli byste předat své zkušenosti našim čtenářům, můžete si prostřednictvím portálu i60 otevřít svůj kurz.

Novou službu startujeme nabídkou čtyř kurzů a jednoho semináře pro ty, kteří mají chuť začít se zdravě stravovat.

Kurzy správné výživy pro dámy po menopauze a pány po andropauze povede zkušená odbornice na zdravou výživu, paní Šárka Ozgová, kterou již někteří mohou znát z našeho rozhovoru (najdete jej na tomto místě). Kurzy povede tato specialistka na zdravou výživu seniorů on-line, a to prostřednictvím služby Skype. Zájemci o kurz tedy nebudou muset docházet do žádné poradny. Přímo z domova se budou moci propojit s výživovou poradkyní a konzultovat s ní své stravovací problémy a zvyklosti. Celý kurz je sestaven z 12 on-line konzultací, v průběhu nichž získají jejich účastníci výživový plán šitý na míru a samozřejmě celou řadu rad a tipů, jak ozdravit svůj organismus.

Rovněž z domova, prostřednictvím svého počítače a služby Skype, se můžete začít učit anglicky či německy, anebo v těchto dvou jazycích konverzovat, a to se zkušenou lektorkou Olgou Škopánovou. Jazykové kurzy najdete na tomto místě.

Dvoudenní kurz "Jak se stát dobrým fotografem" povede profesionální fotograf Pavel Růžička. Ve dvou dnech ukáže účastníkům, jak správně pracovat s jejich fotoaparátem, jak fotografovat nejrůznější objekty, krajiny, detaily, zvířata. lidi. Teoretické i praktické ukázky pod vedením zušeného fotografa naučí pořizovat kvalitní snímky i ty, kterým se to dosud moc nedařilo.

A pro kreativní dámy, které mají rády eleganci, nabízíme kurz vázání šátků, který povede módní stylistka Elen Zajíčková, která již třetí rok připravuje módní přehlídky pro zralé dámy v rámci našeho projektu i60 Senior Fashion.

Jsme teprve na začátku, další kurzy a přednášky připravujeme, už nyní se můžete tešit například na přednášky pro milovníky skalek a skalniček, kurzy tance, stepu či jógy pro seniory.

Svůj kurz můžete nabídnout i vy
A pozor! Pokud sami provozujete nějaký zajímavý koníček a chcete sé zkušenosti či svůj um nabídnout našim čtenářům, neváhejte si otevřít svůj kurz. Využít můžete pronájmu prostor v sousedství naší redakce, anebo si najít své vlastní prostory ve městě, kde žijete. My vám můžeme na našem portále nabídnout inzerování vašeho kurzu v našem novém e-shopu. V případě zájmu pište na naši redakční adresu i60@i60.cz.

Na stejnou adresu nám můžeme napsat i tipy na přednášky či kurzy, které byste chtěli sami absolvovat. My se váš tip (vaše přání) pokusíme zrealizovat a najít vhodné lektory.

Takže sledujte novou záložku e-shop a neváhejte se pustit do nových aktivit.

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.