Jarní barvy. Jak na ně?
Ilustrační foto: ingimage.com a pinterest.com

Jarní barvy. Jak na ně?

3. 4. 2018

Každý rok se na jaře vyrojí v módních časopisech tvrzení, že je třeba koupit něco žlutého, růžového, světlého, zkrátka veselého. V řeči stylistů: jarní barvičky. Právě ony ženy rozdělují. Některé je milují, jiné nesnáší.

Je tady jaro. Takže znovu řeči o jarních barvičkách. Letos především o žluté. Ta zaplavila obchody ve všech možných odstínech, jde o to, čemu se říká barva roku.

Právě žlutá je přitom dost zrádná a nesluší každé ženě. Černovlasá opálená dáma v ní může vypadat skvěle, bledá blondýnka naopak poněkud mdle. Ale samozřejmě to není pravidlo, každý může najít odstín a kombinaci, ve které se cítí dobře. Každopádně však není pravidlem, že si právě teď každý musí běžet koupit něco žlutého. Mnohé ženy k trendům přistupují přesně opačně. Když je všude žlutá, zásadně ji nenosí, aby nebyly součástí davu.

Ať už tedy přistupujeme k veselým jarním barvám s nadšením nebo je volíme spíše opatrně a výjimečně, tady je malá ukázka, že barvy na oblečení rozhodně nejsou limitovány věkem nositelky. Když chce žena nosit růžovou či žlutou, může ji zkrátka nosit ve třiceti i v sedmdesáti. Je to jen na ní, v čem se cítí nejlépe.

Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA