Hořké pilulky
ilustrační foto: pixabay.com

Hořké pilulky

13. 2. 2019

Už je to pár dlouhých let, co jsem ležela několik týdnů v nemocnici na kožním oddělení s urputnou vyrážkou v obličeji, která mne trápila. Před hospitalizací jsem byla ambulantně léčena kožní lékařkou všemožnými mastičkami, které nepomáhaly, dlouhodobě jsem brala tablety Entizol, to kdyby náhodou byla v zažívacím ústrojí nějaká infekce.

V nemocnici na mně zkoušeli také všechno možné. Tablety Entizol jsem měla též naordinované. Všechny léky k užití nosí pacientům sestřičky ze sesterny a i já obdržela každý den své tablety. Jen se mně nějak nezdály. Byly větší, podlouhlé, špatně se polykaly, ale prý to je Entizol, jen jinak vypadá.

Po několika dnech mně to nedalo a zašla jsem si za sestrou, ať mně dá přečíst příbalový leták. Na pokoji jsem jej prostudovala a zjistila, že už pár dnů polykám vaginální globule, které se zavádějí při gynekologických potížích. Hned jsem šla za sestrami a stěžovala si, co mi to dávají polykat. Nikdo se mi neomluvil, jen jedna řekla "no, snad se tak nic nestalo". To bylo vše.

Po pár dnech se to nějak dozvěděla primářka oddělení a ta se mně dodatečně omluvila. Takže pozor na to, co polykáte, i v nemocnici nemáte zaručeno, že je vše o.k. Ještě, že jsem vše přežila bez újmy na zdraví.

Hodnocení:
(4.9 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

30%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%